Golfer en golfster van het jaar 2022

///Golfer en golfster van het jaar 2022
Golfer en golfster van het jaar 20222022-09-18T15:20:27+02:00

Ankie en Thijs, golfster en golfer van 2021

logo icon de-nunspeetse-39x45_gscGolfer en golfster van het jaar 2022

Uitgangspunt is dat de wedstrijden toegankelijk zijn voor spelers met een handicap van 0-36. Wij onderscheiden 2 categoriën te weten:

Categorie 1: Hier tellen de clubkampioenschappen strokeplay, matchplay en de Maandbekers categorie 1 en 2.

  • De beste acht gekwalificeerden van de clubkampioenschappen strokeplay krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem waarvoor de bruto scores tellen.
  • De beste acht van de Maandbeker categorie 1 en 2 (waarvan de beste drie resultaten meetellen) krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem. Voor de maandbeker categorie 1 zijn de netto strokes en voor de Maandbeker categorie 2 de stablefordpunten bepalend. Scores worden in de mix dames/heren berekend.
  • Voor het matchplay kampioenschap krijgen de nummers 1 tot en met 4 respectievelijk 800, 700, 600, 500 punten en de nummers 5 tot en met 8 ieder 250 punten.

Categorie 2: Hier tellen de volgende wedstrijden mee: Voorjaarstrofee, Tigertrofee, Aspergewedstrijd, Gouden Putter, Herfstbokaal en Who is afraid of Red Yellow and Blue (tweemaal) en twee Less is more (strokeplay) wedstrijden. Voor deze negen wedstrijden zijn door de beste acht spelers per wedstrijd c.q. per luscombinatie (bij een wedstrijd met 2 verschillende luscombinaties) de volgende punten te verdienen: 400, 350, 300, 250, 200, 150, 100 of 50 punten. Je kunt maximaal negen maal 400 = 3600 punten verdienen.

Scores worden in de mix dames/heren berekend behalve voor de ‘Who is afraid’ en de Tigertrofee wedstrijden waar de scores apart worden berekend voor dames en heren.

Uiteindelijk worden de resultaten van categorie 1 en categorie 2 bij elkaar opgeteld om te bepalen wie golfer en golfster van het jaar 2022 worden. Bij gelijke eindstand wordt de prijs gedeeld.

Marianne Kers / maart 2022.

De volgende wedstrijden tellen in 2022 mee:

  1. Voorjaarstrofee (27 maart)
  2. Less is more 1, (strokeplay, 22 mei)
  3. Aspergewedstrijd (6 juni)
  4. Gouden putter (13 augustus)
  5. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (21 augustus)
  6. Tigertrofee (4 september)
  7. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (2 oktober)
  8. Herfsttrofee (16 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 30 oktober)

De tussenstand in deze categorie:

Wedstrijd123456789Totaal
Ankie Brokhorst3003503004001350
Josina Kukupewssy400350200950
Monique Apel300400700
Monica Menke20040050650
Rita Andriessen250300550
Ellen Evelaar400100500
Corinne Noordman200250450
Joke Donkers350150400
Gineke Bossema350350
Saskia ten Have350350
Yvonne Schipper350350
Tineke Jager300300
Anouck Hage250250
Petra van Uffelen150100250
Dieneke Stoker200200
Lidwien van Loon200200
Tera Arendsen200200
Annette Horsman150150
Bertie Schit150150
Ank van Tilburg100100
Ilse Nadort100100
Jos de Wit5050
Linda Klomp5050
Marianne Kers10010

De volgende wedstrijden tellen in 2022 mee:

  1. Voorjaarstrofee (27 maart)
  2. Less is more 1, (strokeplay, 22 mei)
  3. Aspergewedstrijd (6 juni)
  4. Gouden putter (13 augustus)
  5. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (21 augustus)
  6. Tigertrofee (4 september)
  7. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (2 oktober)
  8. Herfsttrofee (16 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 30 oktober)

De tussenstand in deze categorie:

Wedstrijd123456789Totaal
Douglas Driessen400200600
Gerrit Bronkhorst250300550
Rob Berendsen300250550
Wim Evers250300550
Ben Schoon100400500
Bjorn Driessen150350500
Finn Vlaardingerbroek400400
Herman van Gemert400400
Jacco van Dam350350
Phillippe van den Boogert350350
Jan ten Have100200300
Richard Koelman300300
Jos Schoot Uiterkamp250250
Marcel Scholten250250
Michaël Aarts250250
Jan Everts200200
Eibert Lokhorst150150
Frank Korzaan150150
Kees van der Ham150150
Robbie de Jong150150
Thijs van der Schee10050150
Jan Martijn Eijgelaar100100
Alex Plakke5050
Coen Holstege5050
Leo Janssen5050
Ronald Gorel5050
Wybe Jan Nauta5050

De volgende wedstrijden tellen in 2022 mee:

  1. Maandbeker april (2 april, afgelast)
  2. Maandbeker mei (7 mei)
  3. Maandbeker juni (11 juni)
  4. Maandbeker juli (16 juli)
  5. Clubkampioenschap matchplay (30 en 31 juli)
  6. Maandbeker augustus (7 augustus)
  7. Clubkampioenschap strokeplay (27 en 28 augustus)
  8. Maandbeker september (18 september) Afgelast!

De eindstand in deze categorie:

Wedstrijd12345678Totaal
Lidwien van Loon8006002001600
Corinne Noordman6008001400
Maartje Merx7007001400
Ankie Bronkhorst4008001200
Henny Kuiper8003001100
Yvonne Schipper5005001000
Joke Donkers300600900
Monica Menke100800900
Annette Horsman200600800
Gerrie Spronk700700
Ria Sol700700
Patricia van de Riet600600
Petra van Uffelen600600
Rita Andriessen600600
Corinne van der Meijden500500
Linda Klomp500500
Karin van Dalfsen400400
Ilse Nadort300300
Jacqueline Benckhuijsen300300
Ank van Tilburg200200
Josina Kukupessy100100200
Loes Tolsma200200
Jos de Wit100100
Tera Arendsen100100
(**) score telt niet mee

De volgende wedstrijden tellen in 2022 mee:

  1. Maandbeker april (2 april, afgelast)
  2. Maandbeker mei (7 mei)
  3. Maandbeker juni (11 juni)
  4. Maandbeker juli (16 juli)
  5. Clubkampioenschap matchplay (30 en 31 juli)
  6. Maandbeker augustus (7 augustus)
  7. Clubkampioenschap strokeplay (27 en 28 augustus)
  8. Maandbeker september (18 september) Afgelast!

De eindstand in deze categorie:

Naam12345678Totaal
Marcel Scholten8006002501650
Bjorn Driessen8008001600
Alex plakke8007001500
Alle de Wit7005003001500
Jan ten Have2507004001350
Maarten Horsman7005001200
Joshua Vlaardingerbroek700250950
Thijs van der Schee200700900
Willem Evers600300900
Dean Janssens800800
Jan Martijn Eijgelaar800800
Jos Schoot Uiterkamp800800
Gerrit Bronkhorst700700
Henri Steneker500700700
Kees van der Ham100600700
Timmo Primus400300700
Douglas Driessen600600
Jan van de Craats600600
Ronald Gorel100500600
Floris Brendel500500
Gerald Nijhuis500500
Leo Bronkhorst500500
Peter van Vliet500500
Bertus Spronk400400
Gerard van 't Slot400400
Jo Sol400400
Karsten Bos400400
Victor Macrae400400
Vincent Eggink400400
Eric Tamminga300300
Finn Vlaardingerbroek200100300
Herman van Gemert300300
Jacco van Dam300300
Bart Janssens250250
Coen Holstege200200
Henk Rietman200200
Phillippe van den Boogert200200
Rene van der Molen200200
Koos Versteeg100100
Robert van de Riet100100
(**) score telt niet mee

De  overall tussenstand:

NaamTotaal categorie 1Totaal categorie 2Totaal
Ankie Brokhorst120013502550
Corinne Noordman14004501850
Lidwien van Loon16002001800
Monica Menke9006501550
Joke Donkers9005001400
Maartje Merx14001400
Yvonne Schipper10003501350
Josina Kukupewssy2009501150
Rita Andriessen6005501150
Henny Kuiper11001100
Annette Horsman800150950
Petra van Uffelen600250850
Gerrie Spronk700700
Monique Apel700700
Ria Sol700700
Patricia van de Riet600600
Linda Klomp50050550
Corinne van der Meijden500500
Ellen Evelaar500500
Ilse Nadort300100400
Karin van Dalfsen400400
Gineke Bossema350350
Saskia ten Have350350
Ank van Tilburg200100300
Jacqueline Benckhuijsen300300
Tera Arendsen100200300
Tineke Jager300300
Anouck Hage250250
Dieneke Stoker200200
Loes Tolsma200200
Bertie Schut150150
Jos de Wit10050150
Marianne Kers100100

De  overall tussenstand:

Categorie 1Categorie 2Totaal
Bjorn Driessen16005002100
Marcel Scholten16502501900
Jan ten Have13503001650
Alex Plakke1500501550
Alle de Wit15001500
Willem Evers9005501450
Gerrit Bronkhorst7005501250
Douglas Driessen6006001200
Henri Steneker12001200
Maarten Horsman12001200
Jos Schoot Uiterkamp8002501050
Thijs van der Schee9001501050
Joshua Vlaardingerbroek950950
Jan Martijn Eijgelaar800100900
Kees van der Ham700150850
Dean Janssens800800
Finn Vlaardingerbroek300400700
Herman van Gemert300400700
Timmo Primus700700
Jacco van Dam300350650
Ronald Gorel60050650
Jan van de Craats600600
Phillippe van den Boogert200350550
Rob Berendsen550550
Ben Schoon500500
Floris Brendel500500
Gerald Nijhuis500500
Leo Bronkhorst500500
Peter van Vliet500500
Bertus Spronk400400
Gerard van 't Slot400400
Jo Sol400400
Karsten Bos400400
Victor Macrae400400
Vincent Eggink400400
Eric Tamminga300300
Richard Koelman300300
Bart Janssens250250
Coen Holstege20050250
Michaël Aarts250250
Henk Rietman200200
Jan Everts200200
Rene van der Molen200200
Eibert Lokhorst150150
Frank Korzaan150150
Robbie de Jong150150
Koos Versteeg100100
Robert van de Riet100100
Leo Janssen5050
Wybe Jan Nauta5050