Golfer en golfster van het jaar 2021

///Golfer en golfster van het jaar 2021
Golfer en golfster van het jaar 20212021-10-04T19:23:11+02:00

Golfer en golfster van het jaar 2019

logo icon de-nunspeetse-39x45_gscGolfer en golfster van het jaar 2021

Uitgangspunt is dat de wedstrijden toegankelijk zijn voor spelers met een handicap van 0-36. Wij onderscheiden 2 categoriën te weten:

Categorie 1: Hier tellen de clubkampioenschappen strokeplay, matchplay en de Maandbekers categorie 1 en 2.

  • De beste acht gekwalificeerden van de clubkampioenschappen strokeplay krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem waarvoor de bruto scores tellen.
  • De beste acht van de Maandbeker categorie 1 en 2 (waarvan de beste drie resultaten meetellen) krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem. Voor de maandbeker categorie 1 zijn de netto strokes en voor de Maandbeker categorie 2 de stablefordpunten bepalend. Scores worden in de mix dames/heren berekend.
  • Voor het matchplay kampioenschap krijgen de nummers 1 tot en met 4 respectievelijk 800, 700, 600, 500 punten en de nummers 5 tot en met 8 ieder 250 punten.

Categorie 2: Hier tellen de volgende wedstrijden mee: Voorjaarstrofee, Tigertrofee, Aspergewedstrijd, Gouden Putter, Herfstbokaal en Who is afraid of Red Yellow and Blue (tweemaal) en twee Less is more (strokeplay) wedstrijden. Voor deze negen wedstrijden zijn door de beste acht spelers per wedstrijd c.q. per luscombinatie (bij een wedstrijd met 2 verschillende luscombinaties) de volgende punten te verdienen: 400, 350, 300, 250, 200, 150, 100 of 50 punten. Je kunt maximaal negen maal 400 = 3600 punten verdienen.

Scores worden in de mix dames/heren berekend behalve voor de ‘Who is afraid’ en de Tigertrofee wedstrijden waar de scores apart worden berekend voor dames en heren.

Uiteindelijk worden de resultaten van categorie 1 en categorie 2 bij elkaar opgeteld om te bepalen wie golfer en golfster van het jaar 2021 worden. Bij gelijke eindstand wordt de prijs gedeeld.

Marianne Kers / februari 2021.

De volgende wedstrijden tellen in 2021 mee:

  1. Voorjaarswedstrijd (14 maart)
  2. Aspergetrofee (24 mei)
  3. Less is more 1, (strokeplay, 13 juni)
  4. Gouden putter (14 augustus)
  5. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (22 augustus, gestaakt)
  6. Tigertrofee (5 september)
  7. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (3 oktober)
  8. Herfsttrofee (17 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 31 oktober)

De tussenstand in deze categorie:

Wedstrijd123456789Totaal
Marianne Kers4002504001150
Petra van Uffelen2503002503001100
Linda Klomp400350750
Ankie Bronkhorst300150100550
Hetty Schinkel150350500
Lidwien van Loon350350500
Corinne Noordman150300450
Lies van der Linden35050400
Medi Holstege400400
Monica Menke400400
Carla van Heerde350350
Corinne van der Meijden350350
Jacqueline Benckhuijsen350350
Jolijn van Rooijen350350
Ank van Tilburg300300
Karin Kaptein20050250
Tineke Jager5050150250
Anouk Hage200200
Marieke Uytenbogaart200200
Sandra Vrijhof200200
Thérèse leeman200200
Dieneke Stooker150150
Thea de groot150150
Astrid de Sonnaville100100
Monique Apel100100
Josina Kukupessy5050
Marjolyntje Kuiper5050

De volgende wedstrijden tellen in 2021 mee:

  1. Voorjaarswedstrijd (14 maart)
  2. Aspergetrofee (24 mei)
  3. Less is more 1, (strokeplay, 13 juni)
  4. Gouden putter (14 augustus)
  5. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (22 augustus)
  6. Tigertrofee (5 september, gestaakt)
  7. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (3 oktober)
  8. Herfsttrofee (17 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 31 oktober)

De tussenstand in deze categorie:

Wedstrijd123456789Totaal
Ben Schoon4002502502501150
Gerald Nijhuis350350700
Jos Schoot Uiterkamp400200100700
Frank Korzaan300300600
Jan ten Have400200600
Eric Tamminga20050150150550
Rene Groot Bruinderink250250500
Wybe Jan Nauta150100150100500
Rob Berendsen10050300450
Vincent Eggink40050450
Jandaan Felderhoff400400
Nuy Vrijhof150250400
Philippe vd Boogert400400
Rick Hilhorst400400
Thijs van der Schee100200100400
Maarten Horsman350350
Bjorn Driessen300300
Cris Bijker300300
Harry Klumper300300
Ronald Gorel300300
Jan van Rooijen250250
Victor Macrae250250
Wim Evers250250
Gijs Lamers200200
Henk Kaspers200200
Michael Aarts200200
Kees van der Ham150150
Allan van Laar100100
Hans Broekhuisen100100
Jan Uytenbogaart100100
Hans van der Linden5050
Jacco van Dam5050
Jo Sol5050
  1. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (3 oktober)
  2. Herfsttrofee (17 oktober)

De volgende wedstrijden tellen in 2021 mee:

  1. Maandbeker april (10 april)
  2. Maandbeker mei (1 mei)
  3. Maandbeker juni (5 juni)
  4. Maandbeker juli (3 juli)
  5. Clubkampioenschap matchplay (24 en 25 juli)
  6. Maandbeker augustus (8 augustus)
  7. Clubkampioenschap strokeplay (28 en 29 augustus)
  8. Maandbeker september (19 september)

De tussenstand in deze categorie:

Wedstrijd12345678Totaal
Ankie Bronkhorst500800700300(**)2000
Maartje Merx2506007001550
Linda Klomp7006001300
Karin Kaptein8005001300
Petra van Uffelen5007001200
Saskia ten Have2503006001150
Tiny Klabbes4006001000
Marianne Kers5005001000
Hetty Schinkel300500800
Nathalie Kramer800800
Corinne Noordman600200800
Anouck Haage800800
Annie van Norel800800
Hannie Kunzel700700
Eveline van Maaren700700
Monica Menke250400650
Marjolyntje Kuiper100400100600
Jos Wolters600600
Els van der Woude200400600
Bertie Schut500500
Ria Sol700400
Lidwien van Loon400400
Brit op de Winkel400400
Ank van Tilburg400400
Nel van 't Slot300300
Alice Kalter300300
Karin van Dalfsen250250
Tera Arendsen200200
Carla van Heerde200200
Astrid Sonnaville200200
Rita Andriessen100100
(**) score telt niet mee

De volgende wedstrijden tellen in 2021 mee:

  1. Maandbeker april (10 april)
  2. Maandbeker mei (1 mei)
  3. Maandbeker juni (5 juni)
  4. Maandbeker juli (3 juli)
  5. Clubkampioenschap matchplay (24 en 25 juli)
  6. Maandbeker augustus (8 augustus)
  7. Clubkampioenschap strokeplay (28 en 29 augustus)
  8. Maandbeker september (19 september)

De tussenstand in deze categorie:

Naam12345678Totaal
Alle de Wit7007008002200
Thijs van der Schee700400800300 (**)400(**)2002100
René Groot Bruinderink4007002002505002050
Koos Versteeg8008001600
Jan Martijn Eigelaar6001004004001500
Eric Tamminga5001008001400
Alex Plakke6006001200
Jacco van Dam2005005001200
Mark de Groot8004001200
Marcel Schotman1008002501150
Bjorn Driessen3008001100
Cris Bijker8003001100
Dean Janssens2008001000
Jan te Have800100900
Douglas Driessen600250850
Philippe van den Boogert100700800
Bertus Spronk700700
Henk van der Meijden700700
Henri Steneker700700
Rinus van Heerde700700
Frank Korzaan600600
Bastian Maris600600
Ben Schoon600600
Jan van de Craats600600
Stefan Apel600600
Wybe Jan Nauta600600
Herman van Gemert500100600
Edwin van Essen500500
Harry Kunzel500500
Leo Bronkhorst500500
Patrick van der Meijden500500
Michaël Aarts300200500
Henk Dooijeweerd400400
Bart Janssens300300
Henk Rietman300300
Kees van der Ham300300
Robbie de Jong300300
Bert Snoek250250
Allan van Laar200200
Gerrit Bronkhorst200200
Jolt Bosch200200
Marcel Scholten200200
Rob Berendsen200200
Theo Nadort100100
Coen Holstege100100
Jan Everts100100
Marco ter Meer100100
Pham The-Vinh Nguyen100100
(**) score telt niet mee

De  overall tussenstand:

NaamTotaal categorie 1Totaal categorie 2Totaal
Ankie Bronkhorst20005502550
Petra van Uffelen50018002300
Marianne Kers100010502050
Linda Klomp13007502050
Karin Kaptein8007501550
Maartje Merx15501550
Hetty Schinkel4009001350
Corinne Noordman6006501250
Lidwien van Loon4005001100
Monica Menke6504001050
Anouck Haage8002001000
Tiny Klabbers10001000
Annie van Norel800800
Nathalie Kramer800800
Ank van Tilburg700700
Eveline van Maaren700700
Hannie Kunzel700700
Ria Sol700700
Marjolyntje Kuiper650650
Els van der Woude600600
Jos Wolters600600
Carla van Heerde200350550
Bertie Schut500500
Brit op de Winkel400400
Lies van der Linden50350400
Medi Holstege400400
Corinne van der Meijden350350
Jacqueline Benckhuijsen350350
Jolijn van Rooijen350350
Alice Kalter300300
Nel van ;t Slot300300
Karin van Dalfsen250250
Tineke Jager250250
Marieke Uytenbogaart200200
Sandra Vrijhof200200
Tera Arendsen200200
Thérèse leeman200200
Dieneke Stooker150150
Saskia ten Have550600150
Thea de groot150150
Astrid Sonnaville200100100
Monique Apel100100
Rita Andriessen100100
Josina Kukupessy5050

De  overall tussenstand:

Categorie 2Categorie 1Totaal
René Groot Bruinderink50020502550
Thijs van der Schee40021002500
Alle de Wit22002200
Eric Tamminga55014001950
Ben Schoon11506001750
Koos Versteeg16001600
Jan Martijn Eijgelaar15001500
Jan te Have6009001500
Bjorn Driessen30011001400
Jacco van Dam5012001250
Alex Plakke12001200
Frank Korzaan6006001200
Mark de Groot12001200
Philippe van den Boogert4008001200
Marcel Schotman11501150
Wybe Jan Nauta5006001100
Dean Janssens10001000
Douglas Driessen850850
Bertus Spronk700700
Gerald Nijhuis700700
Henk van der Meijden700700
Henri Steneker700700
Jos Schoot Uiterkamp700700
Michaël Aarts200500700
Rinus van Heerde700700
Rob Berendsen450200650
Bastian Maris600600
Cris Bijker300300600
Herman van Gemert600600
Jan van de Craats600600
Leo Bronkhorst500600
Stefan Apel600600
Edwin van Essen500500
Harry Kunzel500500
Patrick van der Meijden500500
Kees van der Ham150300450
Vincent Eggink450450
Henk Dooijeweerd400400
Jandaan Felderhoff400400
Nuy Vrijhof400400
Rick Hilhorst400400
Maarten Horsman350350
Allan van Laar100200300
Bart Janssens300300
Harry Klumper300300
Henk Rietman300300
Robbie de Jong300300
Ronald Gorel300300
Bert Snoek250250
Jan van Rooijen250250
Victor Macrae250250
Wim Evers250250
Gerrit Bronkhorst200200
Gijs Lamers200200
Henk Kaspers200200
Jolt Bosch200200
Marcel Scholten200200
Coen Holstege100100
Hans Broekhuisen100100
Jan Everts100100
Jan Uytenbogaart100100
Marco ter Meer100100
Pham The-Vinh Nguyen100100
Theo Nadort100100
Hans van der Linden5050
Jo Sol5050