Golfer en golfster van het jaar 2022

///Golfer en golfster van het jaar 2022
Golfer en golfster van het jaar 20222023-01-11T18:20:41+01:00

Ankie en Björn, golfster en golfer van 2022

logo icon de-nunspeetse-39x45_gscGolfer en golfster van het jaar 2022

Uitgangspunt is dat de wedstrijden toegankelijk zijn voor spelers met een handicap van 0-36. Wij onderscheiden 2 categoriën te weten:

Categorie 1: Hier tellen de clubkampioenschappen strokeplay, matchplay en de Maandbekers categorie 1 en 2.

  • De beste acht gekwalificeerden van de clubkampioenschappen strokeplay krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem waarvoor de bruto scores tellen.
  • De beste acht van de Maandbeker categorie 1 en 2 (waarvan de beste drie resultaten meetellen) krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem. Voor de maandbeker categorie 1 zijn de netto strokes en voor de Maandbeker categorie 2 de stablefordpunten bepalend. Scores worden in de mix dames/heren berekend.
  • Voor het matchplay kampioenschap krijgen de nummers 1 tot en met 4 respectievelijk 800, 700, 600, 500 punten en de nummers 5 tot en met 8 ieder 250 punten.

Categorie 2: Hier tellen de volgende wedstrijden mee: Voorjaarstrofee, Tigertrofee, Aspergewedstrijd, Gouden Putter, Herfstbokaal en Who is afraid of Red Yellow and Blue (tweemaal) en twee Less is more (strokeplay) wedstrijden. Voor deze negen wedstrijden zijn door de beste acht spelers per wedstrijd c.q. per luscombinatie (bij een wedstrijd met 2 verschillende luscombinaties) de volgende punten te verdienen: 400, 350, 300, 250, 200, 150, 100 of 50 punten. Je kunt maximaal negen maal 400 = 3600 punten verdienen.

Scores worden in de mix dames/heren berekend behalve voor de ‘Who is afraid’ en de Tigertrofee wedstrijden waar de scores apart worden berekend voor dames en heren.

Uiteindelijk worden de resultaten van categorie 1 en categorie 2 bij elkaar opgeteld om te bepalen wie golfer en golfster van het jaar 2022 worden. Bij gelijke eindstand wordt de prijs gedeeld.

Marianne Kers / maart 2022.

De volgende wedstrijden tellen in 2022 mee:

  1. Voorjaarstrofee (27 maart)
  2. Less is more 1, (strokeplay, 22 mei)
  3. Aspergewedstrijd (6 juni)
  4. Gouden putter (13 augustus)
  5. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (21 augustus)
  6. Tigertrofee (4 september)
  7. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (2 oktober)
  8. Herfsttrofee (16 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 30 oktober)

De eindstand in deze categorie:

Wedstrijd123456789Totaal
Ankie Brokhorst3003503004003001650
Monica Menke200400503504001400
Josina Kukupewssy4003502002501200
Tineke Jager300350100150900
Monique Apel300400100800
Corinne Noordman200250200650
Saskia ten Have350150150650
Anouck Hage250400650
Petra van Uffelen15010050200100600
Rita Andriessen250300550
Ellen Evelaar400100500
Joke Donkers350150400
Karin Kaptijn100300400
Marianne Kers100300400
Gineke Bossema350350
Yvonne Schipper350350
Dieneke Stoker200200
Lidwien van Loon200200
Marjolyntje Kuiper200200
Tera Arendsen200200
Thea de Groot200200
Annette Horsman150150
Bertie Schit150150
Ank van Tilburg100100
Ilse Nadort100100
Hannie Kunzel5050
Jos de Wit5050
Linda Klomp5050

De volgende wedstrijden tellen in 2022 mee:

  1. Voorjaarstrofee (27 maart)
  2. Less is more 1, (strokeplay, 22 mei)
  3. Aspergewedstrijd (6 juni)
  4. Gouden putter (13 augustus)
  5. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (21 augustus)
  6. Tigertrofee (4 september)
  7. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (2 oktober)
  8. Herfsttrofee (16 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 30 oktober)

De eindstand in deze categorie:

Wedstrijd123456789Totaal
Herman van Gemert400350400501200
Jan ten Have100200300350950
Rob Berendsen300250400950
Wim Evers250300350900
Bjorn Driessen150350300800
Douglas Driessen400200600
Gerrit Bronkhorst250300550
Ben Schoon100400500
Marcel Scholten250250500
Nuy Vrijhof50400450
Finn Vlaardingerbroek400400
Jacco van Dam350350
Phillippe van den Boogert350350
Frank Korzaan150150300
Jos Schoot Uiterkamp25050300
Richard Koelman300300
Wybe Jan Nauta50250300
Eric Tamminga250250
Michaël Aarts250250
Rob Oosenburgh250250
Jan Everts200200
Vincent Eggink200200
Eibert Lokhorst150150
Jandaan Felderhoff150150
Kees van der Ham150150
Robbie de Jong150150
Ronald Gorel50100150
Thijs van der Schee10050150
Jan Martijn Eijgelaar100100
Alex Plakke5050
Coen Holstege5050
Leo Janssen5050

De volgende wedstrijden tellen in 2022 mee:

  1. Maandbeker april (2 april, afgelast)
  2. Maandbeker mei (7 mei)
  3. Maandbeker juni (11 juni)
  4. Maandbeker juli (16 juli)
  5. Clubkampioenschap matchplay (30 en 31 juli)
  6. Maandbeker augustus (7 augustus)
  7. Clubkampioenschap strokeplay (27 en 28 augustus)
  8. Maandbeker september (18 september) Afgelast!

De eindstand in deze categorie:

Wedstrijd12345678Totaal
Lidwien van Loon8006002001600
Corinne Noordman6008001400
Maartje Merx7007001400
Ankie Bronkhorst4008001200
Henny Kuiper8003001100
Yvonne Schipper5005001000
Joke Donkers300600900
Monica Menke100800900
Annette Horsman200600800
Gerrie Spronk700700
Ria Sol700700
Patricia van de Riet600600
Petra van Uffelen600600
Rita Andriessen600600
Corinne van der Meijden500500
Linda Klomp500500
Karin van Dalfsen400400
Ilse Nadort300300
Jacqueline Benckhuijsen300300
Ank van Tilburg200200
Josina Kukupessy100100200
Loes Tolsma200200
Jos de Wit100100
Tera Arendsen100100
(**) score telt niet mee

De volgende wedstrijden tellen in 2022 mee:

  1. Maandbeker april (2 april, afgelast)
  2. Maandbeker mei (7 mei)
  3. Maandbeker juni (11 juni)
  4. Maandbeker juli (16 juli)
  5. Clubkampioenschap matchplay (30 en 31 juli)
  6. Maandbeker augustus (7 augustus)
  7. Clubkampioenschap strokeplay (27 en 28 augustus)
  8. Maandbeker september (18 september) Afgelast!

De eindstand in deze categorie:

Naam12345678Totaal
Marcel Scholten8006002501650
Bjorn Driessen8008001600
Alex plakke8007001500
Alle de Wit7005003001500
Jan ten Have2507004001350
Maarten Horsman7005001200
Joshua Vlaardingerbroek700250950
Thijs van der Schee200700900
Willem Evers600300900
Dean Janssens800800
Jan Martijn Eijgelaar800800
Jos Schoot Uiterkamp800800
Gerrit Bronkhorst700700
Henri Steneker500700700
Kees van der Ham100600700
Timmo Primus400300700
Douglas Driessen600600
Jan van de Craats600600
Ronald Gorel100500600
Floris Brendel500500
Gerald Nijhuis500500
Leo Bronkhorst500500
Peter van Vliet500500
Bertus Spronk400400
Gerard van 't Slot400400
Jo Sol400400
Karsten Bos400400
Victor Macrae400400
Vincent Eggink400400
Eric Tamminga300300
Finn Vlaardingerbroek200100300
Herman van Gemert300300
Jacco van Dam300300
Bart Janssens250250
Coen Holstege200200
Henk Rietman200200
Phillippe van den Boogert200200
Rene van der Molen200200
Koos Versteeg100100
Robert van de Riet100100
(**) score telt niet mee

De  overall eindstand:

NaamTotaal categorie 1Totaal categorie 2Totaal
Ankie Brokhorst120016502850
Monica Menke90014002300
Corinne Noordman14006502050
Lidwien van Loon16002001800
Joke Donkers9005001400
Josina Kukupewssy2009501400
Maartje Merx14001400
Yvonne Schipper10003501350
Petra van Uffelen6006001200
Rita Andriessen6005501150
Henny Kuiper11001100
Annette Horsman800150950
Tineke Jager900900
Monique Apel800800
Gerrie Spronk700700
Ria Sol700700
Saskia ten Have650650
Anouck Hage650650
Patricia van de Riet600600
Linda Klomp50050550
Corinne van der Meijden500500
Ellen Evelaar500500
Ilse Nadort300100400
Karin Kaptein400400
Karin van Dalfsen400400
Marianne Kers400400
Gineke Bossema350350
Ank van Tilburg200100300
Jacqueline Benckhuijsen300300
Tera Arendsen100200300
Anouck Hage250250
Dieneke Stoker200200
Loes Tolsma200200
Marjolyntje Kuiper200200
Thea de Groot200200
Bertie Schut150150
Jos de Wit10050150
Hannie Kunzel5050

De  overall eindstand:

Categorie 1Categorie 2Totaal
Bjorn Driessen16008002400
Jan ten Have13509502300
Marcel Scholten16505002150
Willem Evers9009001800
Alex Plakke1500501550
Alle de Wit15001500
Herman van Gemert30012001500
Gerrit Bronkhorst7005501250
Douglas Driessen6006001200
Henri Steneker12001200
Maarten Horsman12001200
Jos Schoot Uiterkamp8003001100
Thijs van der Schee9001501050
Joshua Vlaardingerbroek950950
Rob Berendsen950950
Jan Martijn Eijgelaar800100900
Kees van der Ham700150850
Dean Janssens800800
Ronald Gorel600150750
Finn Vlaardingerbroek300400700
Timmo Primus700700
Jacco van Dam300350650
Jan van de Craats600600
Vincent Eggink400200600
Eric Tamminga300250550
Phillippe van den Boogert200350550
Ben Schoon500500
Floris Brendel500500
Gerald Nijhuis500500
Leo Bronkhorst500500
Peter van Vliet500500
Nuy Vrijhof450450
Bertus Spronk400400
Gerard van 't Slot400400
Jo Sol400400
Karsten Bos400400
Victor Macrae400400
Frank Korzaan300300
Richard Koelman300300
Wybe Jan Nauta300300
Bart Janssens250250
Coen Holstege20050250
Michaël Aarts250250
Rob Oosenburgh250250
Henk Rietman200200
Jan Everts200200
Rene van der Molen200200
Eibert Lokhorst150150
Jandaan Felderhoff150150
Robbie de Jong150150
Koos Versteeg100100
Robert van de Riet100100
Leo Janssen5050