This is your road to the Solheim Cup!
Graag informeren we jullie over een landelijke actie in aanloop naar de Solheim Cup.
Van 1 juli tot en met 31 augustus 2026 organiseert Bernardus Golf samen met de NGF een leuke actie ‘Handicap Hero – The Road to Solheim Cup’. De actie bestaat uit twee onderdelen: de ‘Handicap Hero’ en de ‘Club Cup Challenge’.
🏌️ Handicap Hero
‘Handicap Hero’ is een individuele competitie voor golfers met een geldig NGF-handicapbewijs. Golfers kunnen zich eenvoudig aanmelden via de GOLF.NL-app. Gedurende de actieperiode worden de beste geregistreerde qualifying scores bijgehouden. Per handicapcategorie winnen de 25 best presterende golfers één toegangsticket voor de Solheim Cup 2026 op zaterdag 12 september.
🏆 Club Cup Challenge
Alle golfclubs aangesloten bij de NGF doen automatisch mee aan de ‘Club Cup Challenge’. Hiervoor is dus geen aanmelding nodig.
Tijdens de actieperiode tellen alle geregistreerde qualifying kaarten van de leden mee, ongeacht op welke golfbaan deze zijn gespeeld. De eindstand wordt bepaald op basis van het gemiddelde aantal geregistreerde qualifying kaarten per lid van de club. De club met het hoogste gemiddelde aantal qualifying kaarten per lid wint de Club Cup Challenge en maakt kans op:
- 50 toegangstickets (een dagpas voor nader bekend te maken dag: vrijdag 11 of zaterdag 12 september 2026) voor de Solheim Cup 2026;
- Vervoer per club-bus voor maximaal 50 personen naar de Solheim Cup 2026.
Kijk voor meer informatie en de actievoorwaarden op golf.nl/handicaphero
Met deze actie stimuleren we golfers om qualifying rondes te spelen en dagen we golfclubs uit om met elkaar de strijd aan te gaan voor aantrekkelijke Solheim Cup prijzen. De actie is vanaf 1 juli te vinden in de GOLF.NL-app, onderin het menu via de knop ‘mijn spel’
Geef een reactie
You must be logged in to post a comment.