Vrijwilliger gezocht: Webmaster

Vanaf 1 januari 2026 is de functie van Webmaster vacant.
Wij zijn dus met spoed op zoek naar een enthousiaste vrijwilliger die de functie van Webmaster bij De Nunspeetse wil gaan invullen.

De webmaster is lid van de Communicatie Commissie en verantwoordelijk voor het beheer van de website en zorgt ervoor dat deze beschikbaar, veilig en up-to-date is. Hiervoor onderhoudt hij of zij contact met het hostingbedrijf en kan overleg plaatsvinden over technische zaken. Daarnaast fungeert de webmaster als aanspreekpunt voor leden die vragen hebben of tegen problemen aanlopen met de verenigingswebsite.

De taken van de webmaster bestaan onder andere uit:

  • Het onderhouden en updaten van WordPress en bijbehorende plug-ins.
  • Het aanmaken en aanpassen van widgets en contactformulieren.
  • Het beheren van MailPoet voor het versturen van e-mails naar alle leden.
  • Het bijhouden van narrowcasting.
  • Het instellen van e-mail forwarding via het hostingbedrijf.
  • Het creëren en bijwerken van pagina’s en het aanpassen van de structuur en het uiterlijk van de website.
  • Het ondersteunen van leden bij vragen of technische problemen met de website.

Samen met de webredacteur worden nieuwsberichten, wedstrijdverslagen en uitgelichte clubwedstrijden op de website geplaatst.

Handig om te hebben: kennis van programmeertalen zoals PHP, HTML, CSS en JavaScript, ervaring met Google Analytics en bekendheid met termen als forwarding, sliders, database en widgets.

Aanmelden kan via een mail naar communicatie@denunspeetse.nl