Zomercompetitie 2021

Zomercompetitie 20212021-07-26T18:36:30+02:00

logo de-nunspeetse-39x45_gscTussenstand Zomercompetitie 2021

Zomercompetitie Heerendag 2021

Gedurende de maanden april t/m oktober spelen we de zomercompetitie. Normaliter wordt er van geel gespeeld. Ook is er de keuze om van blauw of rood te spelen. Dit kan men aangegeven bij inschrijving. Indien de baan non qualifying is dan is er alleen een keuze tussen geel en rood.
In deze periode wordt tijdens de Heerendagen gespeeld om punten. Aangezien er vaak op twee verschillende lussen wordt gespeeld, is er per lus een uitslag. Per wedstrijd (lus) zijn er punten te verdelen: de winnaar krijgt 10 punten, nummer twee 9 punten enz. Uiteindelijk tellen de beste 10 resultaten per deelnemer mee voor het eindklassement.

Specials:
Met uitzondering van de Hakronnetjes (kleine flesjes whisky bij een birdie) dingt men alleen mee voor de specials zoals bv. longest, leary en neary indien men van geel speelt. Ook van geel kan men alleen voor de two’s pot spelen mits men hiervoor 2 euro heeft ingelegd. Geef dit aan bij de wedstrijdtafel. Indien op wintergreens wordt gespeeld worden er geen Hakronnetjes uitgereikt.
Wat Hakronnetjes precies zijn is te vinden onder diverse standen Hakronnetjes 2021 alwaar ook het klassement wordt bijgehouden. Ook is er iedere maand een maandprijs. Iedere maand wordt aan de speler van de MAAND een, door het Rijk beschikbaar gestelde prijs, uitgereikt. Ook deze standen zijn te vinden onder de diverse standen.

Two Pot… definitie: hij die slechts slechts twee slagen nodig heeft om uit te holen en bijgedragen heeft aan de two pot deelt mee in de pot.

De longest, neary en leary’s worden beloond met een doosje ballen gesponsord door Henk Eilander van Ebbens Architecten.

Bram ten Hove (namens Homar Cranes Worldwide) is sponsor van de Heerendagpolo’s voor de dagwinnaars, met dien verstande dat je max. één polo per jaar kunt verdienen. (PS zolang de voorraad strekt) Heb je er al één gewonnen, dan gaat de Homar/Heerendag polo naar nummer twee enz.

In een matchplay wedstrijd mogen spelers elkaar de put geven. Op de meeste Heerendag wedstrijden wordt er volgens het stableford systeem gespeeld en dient men dus uit te holen totdat men geen slagen meer heeft. Bij strokeplay geldt dat men na 9 slagen de bal opraapt en een 10 op de scorekaart noteert.

De polo’s gingen naar:

          • 14 april – Henk van de Veen
          • 21 april – Ed van Went
          • 28 april – Rob Schotel
          • 5 mei – Ben Leemans
          • 12 mei – Jos Schoot Uiterkamp
          • 19 mei – Henk van de Kolk
          • 26 mei – Harry Kunzel
          • 2 juni – Jaap Schipper
          • 9 juni – Gijs Lamers
          • 23 juni – Hans van Leeuwen
          • 30 juni – Henk van ’t Slot
          • 7 juli – Adri Meijer
          • 14 juli – Marcel Scholten
          • 21 juli – Jan van de Craats

De tussenstand zomercompetitie 2021

Positie spelerSpeler14-apr21-apr21-apr28-apr28-apr5-mei5-mei12-mei12-mei19-mei19-mei26-mei2-jun2-jun9-jun9-jun23-jun23-jun30-jun30-jun7-jul7-jul14-jul14-jul21-jul21-julTotaal
1A.J. Meijer01209009715107051
2W. Eding0054000090289542
3J.G.M. Schoot Uiterkamp900810000000010239
4H. van de Kolk0080101037736
5J.C.F. Vunderink07000000081055035
6J. Beens083706010000034
7E.F. Jonas600009565233
8E. van Went01006045006031
9G.H. Lamers00007100760030
9W.P. Cofino2920040418030
11H. van 't Slot406000100828
11R. Oosenbrugh0001000006021028
13J. Sol800060309010027
14G.J.M. Scholten00005003010826
15B.T. Leemans010132100825
15D. van der Linde08700010025
15H.F. Steneker0000000000970925
15J.M. Goemans060010000925
15R. Groot Bruinderink0060910925
20H.J.M.G.M. van der Meijden096090000024
21H. van de Veen1000500080000023
21J.H. de Gier07045070023
21J.J.H. Kapp0210020502080323
21W. Wille03000001088323
25N.C. van Loendersloot0080044000330022
25W. Evers04007000004722
27A.V. Macrae01008800400021
27J. Schipper500600100000021
29G. Bronkhorst004091002420
29J. van de Craats00002000261020
29T.P.J. Simons008040800020
32C. Bijker304001000050619
33A. Vosselman1040000010003018
33A.J.C. Schoon000090009018
33G.C. van Winkoop000570618
33H. Kaspers00308006001018
33M.C. Huizer0000000950418
38H. Eilander000500600617
38J.W. Heilijgers00000710017
38P.A. Gerrets0709000000001017
41C. van der Ham0002383000016
41E.A. Aling0000300009004016
41H. Kunzel000010000600016
41J. van Leeuwen050000001000116
45J.M. Schouten8700015
45P.R. Schotel100000050000015
47R. van de Riet80006014
47R.H. Gorel000000070714
49C. Holstege0103000000000013
49E.J. Everts8513
49J. Uytenbogaart0300040613
49M. van Heerde00080513
49P.E.J. van Vliet00000006007013
54J. Marechal0030912
55A.J.G. Snoek0000100060020211
55A.N. de Wit000700004011
55C.C. Westerink06041000011
58H.J. Versteeg0040500000000110
58J.D. Felderhoff0100000010
58J.J. van den Brink001000000000010
61A. Eilander00900009
61A.J. Dijk0400000014009
61H.J.M. Rietman90000000009
61J. Braamskamp09000000009
61P. van Splunteren000090009
61R. van der Loop00010000030509
67W. van de Hare000008008
68C.W. Lodewijk0020500007
68H.J. Koster070000007
68H.J.M. Klumper00000700000007
68J. de Groot0302002007
68K.A. Schipper0000004000307
68W. van der Poel00000000000707
74A. van Rhee0000024006
74A.G. Hermanides2002200006
74W.A.L. Pronk0003000306
74W.J. Lubberding00060000006
78F.M. Roelofs050005
78H. Broekhuisen0500000005
78J.J. van der Linden200003005
78N.L. Hellebrekers020003000005
82A. Coenen00010000001002
83H.J. Lobeek00100001
83L. Ruygrok0000001000001


De winnaars door de jaren heen

de HEEREN GOLFERS van het JAAR vanaf 2002
JaarnaamJaarnaamJaarnaam
2002Johan Crol2003Hans Angel2004Ben Leemans
2005Coen Holstege2006Ronald Gorel2007Willem Hoefakkers
2008Adri Meijer2009Rene Olthof2010Wim Evers
2011Robert van de Riet2012Wim van Seventer2013Jo Sol
2014Adri Meijer2015Adri Meijer2016Rob du Mee
2017Jan v.d.Craats2018Adri Meijer2019Jan v.d. Craats
2020Jan Beens