Wedstrijdverslag
door: Nita Bos en Vincent Eggink
Onder weliswaar wat koude, maar zonnige weersomstandigheden speelden we op zondag 9 februari de Valentijnswedstrijd. De baan lag er prima bij. Na één dag zomergreens werden we verrast door wintergreens. Jammer voor de deelnemers die een Handicart nodig hebben. Zij moesten afzeggen en daardoor ontbraken er markers voor het Valentijnskoppel Henri Steneker en Wim Evers. Door een creatieve oplossing konden ook zij ‘de baan in’.
Uitholen op de wintergreen met de vergrote holes lijkt makkelijk, maar door de matige conditie van die greens, was het voor ons een soort tombola.
De 19de hole was geweldig mooi versierd door Annette en Maarten Horsman met hartjes ballonnen in de kleuren rood, wit en roze. Ook de prijzen bestonden uit allerlei soorten chocolade harten.
De meeste Valentijn koppels speelden met hart en ziel en scoorden navenant. Tot onze verbazing waren de scores op de Noord-Oost lus lager, dan op de Oost-Zuid lus.
De gelukkige winnaars op Noord-Oost met 45 punten waren de Valentijns Carina Lely en Bert Paalman. Marianne Kers werd speciaal door hen bedankt voor haar ‘koppelactiviteit’.
Op de Oost-Zuid lus slaagden de Valentino’s Michaël Aarts en Gijs Lamers erin 52 punten te verzamelen en de wedstrijd op die lus te winnen.
Met 43 stablefordpunten op de O-Z lus, waren wij de gelukkigen om een doosje logoballen, een voucher om een gratis golfles te ontvangen én het mogen schrijven van dit verslag.
Geef een reactie