Golfer en golfster van het jaar 2018

///Golfer en golfster van het jaar 2018
Golfer en golfster van het jaar 2018 2018-08-13T16:34:52+00:00

De golfers, golfster en jeugdgolfer van 2017

logo icon de-nunspeetse-39x45_gscGolfer en golfster van het jaar 2018

Uitgangspunt is dat de wedstrijden toegankelijk zijn voor spelers met een handicap van 0-36. Wij onderscheiden 2 categoriën te weten:

Categorie 1: Hier tellen de clubkampioenschappen strokeplay, matchplay en de Maandbekers categorie 1 en 2.

  • De beste acht gekwalificeerden van de clubkampioenschappen strokeplay krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem waarvoor de bruto scores tellen.
  • De beste acht van de Maandbeker categorie 1 en 2 (waarvan de beste drie resultaten meetellen) krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem. Voor de maandbeker categorie 1 zijn de netto strokes en voor de Maandbeker categorie 2 de stablefordpunten bepalend. Scores worden in de mix dames/heren berekend.
  • Voor het matchplay kampioenschap krijgen de nummers 1 tot en met 4 respectievelijk 800, 700, 600, 500 punten en de nummers 5 tot en met 8 ieder 250 punten.

Categorie 2: Hier tellen de volgende wedstrijden mee: Voorjaarstrofee, Tiger-trofee, Aspergewedstrijd, Gouden Putter, Herfstbokaal en Who is afraid of Red Yellow and Blue (tweemaal) en twee Less is more (strokeplay) wedstrijden. Voor deze negen wedstrijden zijn door de beste acht spelers per wedstrijd de volgende punten te verdienen: 400, 350, 300, 250, 200, 150, 100 of 50 punten. Je kunt maximaal negen maal 400 = 3600 punten verdienen.

Scores worden in de mix dames/heren berekend behalve voor de ‘Who is afraid’ en de Tigertrofee wedstrijden waar de scores apart worden berekend voor dames en heren.

Uiteindelijk worden de resultaten van categorie 1 en categorie 2 bij elkaar opgeteld om te bepalen wie golfer en golfster van het jaar 2018 worden. Bij gelijke eindstand wordt de prijs gedeeld.

Bert Snoek / februari 2018.

De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Voorjaarswedstrijd (4 maart), deze telde niet mee vanwege wintergreens
  2. Aspergetrofee (21 Mei)
  3. Less is more 1, (strokeplay, 8 juli)
  4. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (29 juli)
  5. Tigertrofee (9 september)
  6. Gouden putter (30 september)
  7. Herfsttrofee (13 oktober)
  8. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (20 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 11 november)

De tussenstand na de wedstrijd Who is afraid of Red Yellow and Blue op 29 juli:

Wedstrijd1234Totaal
Hannie Kunzel350350700
Josina Kukupessy300300600
Marianne Kers300100400
Thea de Groot400400
Jacomien Eilander250250
Annette Horsman250250
Brit Op Den Winkel200200
Saskia ten Have200200
Roos van Gemert150150
Marion Waaijer150150
Erna Alink100100
Medy Holstege5050
Joke Donkers5050

De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Voorjaarswedstrijd (4 maart), deze telde niet mee vanwege wintergreens
  2. Aspergetrofee (21 Mei)
  3. Less is more 1, (strokeplay, 8 juli)
  4. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (29 juli)
  5. Tigertrofee (9 september)
  6. Gouden putter (30 september)
  7. Herfsttrofee (13 oktober)
  8. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (20 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 11 november)

De tussenstand na de wedstrijd Who is afraid of Red Yellow and Blue op 29 juli:

Wedstijd1234Totaal
Maarten Horsman400400
Marcel Scholten400400
Henk Dooijeweerd400400
Theo Wiedenhoff350350
Kees van der Ham350350
Roy van der Loop300300
Paul Postma250250
Ronald Gorel250250
Herman van Gemert200200
Jan ten Have200200
Jan de Groot150150
Hein van Mulligen150150
Coen Holstege100100
Thijs van der Schee100100
Jan Willem Norbart5050
Frank Korzaan5050

De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Maandbeker april (7 april);
  2. Maandbeker mei (5 mei);
  3. Maandbeker juni (3 juni);
  4. Clubkampioenschap strokeplay (23 en 24 juni);
  5. Maandbeker juli (15 juli);
  6. Maandbeker augustus (12 augustus);
  7. Clubkampioenschap matchplay (25 en 26 augustus);
  8. Maandbeker september (22 september).

De stand na de maandbeker augustus (12 augustus):

 123456Totaal
Saskia ten Have300400800500200(**)2000
Marianne Kers2005004008001900
Marry Steenbakkers5008003001600
Karin van Dalfsen6007001300
Tiny Klabbers8005001300
Marion Arndt5007001200
Thea de Groot7003001001100
Maartje Merx800800
Joke Kroone700700
Marieke Uytenbogaart100600700
Patricia van de Riet700700
Annette Horsman600600
Marjo Schlenter300300600
Petra ten Hove300300600
Hanny Kunzel400100500
Jacqueline Benckhuijsen500500
Anouck Hage400400
Els van der Woude400400
Joke Donkers200200400
Nita Bos400400
Thérèse Leeman200200
Carla van den Hoek100100
Corinne Noordman100100
(**) score telt niet mee

De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Maandbeker april (7 april);
  2. Maandbeker mei (5 mei);
  3. Maandbeker juni (3 juni);
  4. Clubkampioenschap strokeplay (23 en 24 juni);
  5. Maandbeker juli (15 juli);
  6. Maandbeker augustus (12 augustus);
  7. Clubkampioenschap matchplay (25 en 26 augustus);
  8. Maandbeker september (22 september).

De stand na de maandbeker augustus (12 augustus):

Naam123456Totaal
Thijs van Schee7007003005002200
Peter de Raad6006008002000
Kees van der Ham5005008001800
Bert Snoek100 (**)8002007001700
Roy van der Loop8008001600
Ronald Gorel2007006001500
Philippe van den Boogert8006001400
Hein van Mulligen8004001200
Herman van Gemert4007001100
Maarten Horsman6001004001100
Jolt Bosch300600900
Jos Schoot Uiterkamp100700800
Jan ten Have600100700
Jan van de Craats700700
Gerald Nijhuis300300600
Jan Martijn Eijgelaar600600
Marcel Scholten600600
Willem Evers500500
Wim Evers500500
Bram ten Hove (sr)400400
Jacco van Dam400400
Mark de Groot400400
René Groot Bruinderink200200400
Rob Berendse400400
Jan Uytenbogaart300300
Bjorn Driessen200200
Jan Steenbakkers200200
Janwillem Schiltman200200
Cris Bijker100100
Harry Kunzel100100
Wils Pronk100100
(**) score telt niet mee

De  overall tussenstand 2018 na de maandbeker augustus (12 augustus):

NaamTotaal categorie 1Totaal categorie 2Totaal
Marianne Kers19004002300
Saskia ten Have20002002200
Marry Steenbakkers16001600
Thea de Groot11004001500
Karin van Dalfsen13001300
Tiny Klabbers13001300
Hannie Kunzel5007001200
Marion Arndt12001200
Annette Horsman600250850
Maartje Merx800800
Joke Kroone700700
Marieke Uytenbogaart700700
Patricia van de Riet700700
Josina Kukupessy600600
Marjo Schlenter600600
Petra ten Hove600600
Jacqueline Benckhuijsen500500
Joke Donkers40050450
Anouck Hage400400
Els van der Woude400400
Nita Bos400400
Jacomien Eilander250250
Brit Op Den Winkel200200
Thérèse Leeman200200
Marion Waaijer150150
Roos van Gemert150150
Carla van den Hoek100100
Corinne Noordman100100
Erna Alink100100
Medy Holstege5050

De  overall  tussenstand 2018 na de maandbeker augustus (12 augustus):

NaamTotaal categorie 1Totaal categorie 2Totaal
Thijs van Schee22001002300
Kees van der Ham18003502150
Peter de Raad20002000
Roy van der Loop16003001900
Ronald Gorel15002501750
Bert Snoek17001700
Maarten Horsman11004001500
Philippe van den Boogert14001400
Hein van Mulligen12001501350
Herman van Gemert11002001300
Marcel Scholten6004001000
Jan ten Have700200900
Jolt Bosch900900
Jos Schoot Uiterkamp800800
Jan van de Craats700700
Gerald Nijhuis600600
Jan Martijn Eijgelaar600600
Willem Evers500500
Bram ten Hove (sr)400400
Henk Dooijeweerd400400
Jacco van Dam400400
René Groot Bruinderink400400
Mark de Groot400400
Rob Berendse400400
Theo Wiedenhoff350350
Jan Uytenbogaart300300
Paul Postma250250
Bjorn Driessen200200
Janwillem Schiltman200200
Jan Steenbakkers200200
Jan de Groot150150
Coen Holstege100100
Cris Bijker100100
Harry Kunzel100100
Wils Pronk100100
Frank Korzaan5050
Jan Willem Norbart5050