Golfer en golfster van het jaar 2018

///Golfer en golfster van het jaar 2018
Golfer en golfster van het jaar 2018 2018-06-04T19:17:40+00:00

De golfers, golfster en jeugdgolfer van 2017

logo icon de-nunspeetse-39x45_gscGolfer en golfster van het jaar 2018

Uitgangspunt is dat de wedstrijden toegankelijk zijn voor spelers met een handicap van 0-36. Wij onderscheiden 2 categoriën te weten:

Categorie 1: Hier tellen de clubkampioenschappen strokeplay, matchplay en de Maandbekers categorie 1 en 2.

  • •De beste acht gekwalificeerden van de clubkampioenschappen strokeplay krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem waarvoor de bruto scores tellen.
  • • De beste acht van de Maandbeker categorie 1 en 2 (waarvan de beste drie resultaten meetellen) krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem. Voor de maandbeker categorie 1 zijn de netto strokes en voor de Maandbeker categorie 2 de stablefordpunten bepalend. Scores worden in de mix dames/heren berekend.
  • Voor het matchplay kampioenschap krijgen de nummers 1 tot en met 4 respectievelijk 800, 700, 600, 500 punten en de nummers 5 tot en met 8 ieder 250 punten.

Categorie 2: Hier tellen de volgende wedstrijden mee: Voorjaarstrofee, Tiger-trofee, Aspergewedstrijd, Gouden Putter, Herfstbokaal en Who is afraid of Red Yellow and Blue (tweemaal) en twee Less is more (strokeplay) wedstrijden. Voor deze negen wedstrijden zijn door de beste acht spelers per wedstrijd de volgende punten te verdienen: 400, 350, 300, 250, 200, 150, 100 of 50 punten. Je kunt maximaal negen maal 400 = 3600 punten verdienen.

Scores worden in de mix dames/heren berekend behalve voor de ‘Who is afraid’ en de Tigertrofee wedstrijden waar de scores apart worden berekend voor dames en heren.

Uiteindelijk worden de resultaten van categorie 1 en categorie 2 bij elkaar opgeteld om te bepalen wie golfer en golfster van het jaar 2018 worden. Bij gelijke eindstand wordt de prijs gedeeld.

Bert Snoek / februari 2018.

De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Voorjaarswedstrijd (4 maart), deze telde niet mee vanwege wintergreens
  2. Aspergetrofee (21 Mei)
  3. Less is more 1, (strokeplay, 8 juli)
  4. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (29 juli)
  5. Tigertrofee (9 september)
  6. Gouden putter (30 september)
  7. Herfsttrofee (13 oktober)
  8. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (20 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 11 november)
Wedstrijd12Totaal
Marianne Kers300300
Jacomien Eilander250250
Roos van Gemert150150
Medy Holstege5050

De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Voorjaarswedstrijd (4 maart), deze telde niet mee vanwege wintergreens
  2. Aspergetrofee (21 Mei)
  3. Less is more 1, (strokeplay, 8 juli)
  4. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (29 juli)
  5. Tigertrofee (9 september)
  6. Gouden putter (30 september)
  7. Herfsttrofee (13 oktober)
  8. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (20 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 11 november)
Wedstijd12Totaal
Maarten Horsman400400
Theo Wiedenhoff350350
Herman van Gemert200200
Coen Holstege100100

De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Maandbeker april (7 april);
  2. Maandbeker mei (5 mei);
  3. Maandbeker juni (3 juni);
  4. Clubkampioenschap strokeplay (23 en 24 juni);
  5. Maandbeker juli (15 juli);
  6. Maandbeker augustus (12 augustus);
  7. Clubkampioenschap matchplay (25 en 26 augustus);
  8. Maandbeker september (22 september).

De stand na de maandbeker Juni:

 123Totaal
Saskia ten Have3004008001500
Thea de Groot7003001000
Tiny Klabbers800800
Joke Kroone700700
Marianne Kers200500700
Karin van Dalfsen600600
Jacqueline Benckhuijsen500500
Marry Steenbakkers500500
Els van der Woude400400
Nita Bos400400
Joke Donkers200200400
Anouck Hage400400
Marjo Schlenter300300
Corinne Noordman100100
Marieke Uytenbogaart100100

De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Maandbeker april (7 april);
  2. Maandbeker mei (5 mei);
  3. Maandbeker juni (3 juni);
  4. Clubkampioenschap strokeplay (23 en 24 juni);
  5. Maandbeker juli (15 juli);
  6. Maandbeker augustus (12 augustus);
  7. Clubkampioenschap matchplay (25 en 26 augustus);
  8. Maandbeker september (22 september).

De stand na de maandbeker Juni:

Naam123Totaal
Roy van der Loop8008001600
Thijs van Schee7007001400
Hein van Mulligen8004001200
Bert Snoek1008002001100
Maarten Horsman6001004001100
Ronald Gorel200700900
Jolt Bosch300600900
Jos Schoot Uiterkamp100700800
Jan ten Have600600
Gerald Nijhuis300300600
Peter de Raad600600
Marcel Scholten600600
Kees van der Ham500500
Wim Evers500500
Herman van Gemert400400
Bjorn Driessen200200
Cris Bijker100100

De  overall  tussenstand 2018 na de maandbeker Juni:

NaamTotaal categorie 1Totaal categorie 2Totaal
Saskia ten Have15001500
Thea de Groot10001000
Marianne Kers7003001000
Tiny Klabbers800800
Joke Kroone700700
Karin van Dalfsen600600
Jacqueline Benckhuijsen500500
Marry Steenbakkers500500
Els van der Woude400400
Nita Bos400400
Joke Donkers400400
Anouck Hage400400
Marjo Schlenter300300
Jacomien Eilander250250
Roos van Gemert150150
Corinne Noordman100100
Marieke Uytenbogaart100100
Medy Holstege5050

De  overall tussenstand 2018 na de maandbeker Juni:

NaamTotaal categorie 1Totaal categorie 2Totaal
Roy van der Loop16001600
Thijs van Schee14001400
Hein van Mulligen12001200
Bert Snoek11001100
Maarten Horsman11001100
Ronald Gorel900900
Jolt Bosch900900
Jos Schoot Uiterkamp800800
Jan ten Have600600
Gerald Nijhuis600600
Peter de Raad600600
Herman van Gemert400200600
Marcel Scholten600600
Kees van der Ham500500
Wim Evers500500
Maarten Horsman400400
Theo Wiedenhoff350350
Bjorn Driessen200200
Coen Holstege100100
Cris Bijker100100