Golfer en golfster van het jaar 2018

///Golfer en golfster van het jaar 2018
Golfer en golfster van het jaar 20182018-11-11T17:00:39+00:00

De golfers, golfster en jeugdgolfer van 2017

logo icon de-nunspeetse-39x45_gscGolfer en golfster van het jaar 2018

Uitgangspunt is dat de wedstrijden toegankelijk zijn voor spelers met een handicap van 0-36. Wij onderscheiden 2 categoriën te weten:

Categorie 1: Hier tellen de clubkampioenschappen strokeplay, matchplay en de Maandbekers categorie 1 en 2.

  • De beste acht gekwalificeerden van de clubkampioenschappen strokeplay krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem waarvoor de bruto scores tellen.
  • De beste acht van de Maandbeker categorie 1 en 2 (waarvan de beste drie resultaten meetellen) krijgen respectievelijk 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200 of 100 punten. De resultaten worden gegenereerd via het ‘meerronden’ systeem. Voor de maandbeker categorie 1 zijn de netto strokes en voor de Maandbeker categorie 2 de stablefordpunten bepalend. Scores worden in de mix dames/heren berekend.
  • Voor het matchplay kampioenschap krijgen de nummers 1 tot en met 4 respectievelijk 800, 700, 600, 500 punten en de nummers 5 tot en met 8 ieder 250 punten.

Categorie 2: Hier tellen de volgende wedstrijden mee: Voorjaarstrofee, Tiger-trofee, Aspergewedstrijd, Gouden Putter, Herfstbokaal en Who is afraid of Red Yellow and Blue (tweemaal) en twee Less is more (strokeplay) wedstrijden. Voor deze negen wedstrijden zijn door de beste acht spelers per wedstrijd de volgende punten te verdienen: 400, 350, 300, 250, 200, 150, 100 of 50 punten. Je kunt maximaal negen maal 400 = 3600 punten verdienen.

Scores worden in de mix dames/heren berekend behalve voor de ‘Who is afraid’ en de Tigertrofee wedstrijden waar de scores apart worden berekend voor dames en heren.

Uiteindelijk worden de resultaten van categorie 1 en categorie 2 bij elkaar opgeteld om te bepalen wie golfer en golfster van het jaar 2018 worden. Bij gelijke eindstand wordt de prijs gedeeld.

Bert Snoek / februari 2018.

De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Voorjaarswedstrijd (4 maart), deze telde niet mee vanwege wintergreens
  2. Aspergetrofee (21 Mei)
  3. Less is more 1, (strokeplay, 8 juli)
  4. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (29 juli)
  5. Tigertrofee (9 september)
  6. Gouden putter (30 september)
  7. Herfsttrofee (13 oktober)
  8. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (20 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 11 november)

De eindstand in deze categorie:

Wedstrijd123456789Totaal
Erica van Dam3502504001000
Saskia ten Have200400250850
Hannie Kunzel35035050750
Marianne Kers300100300700
Annette Horsman250200150600
Josina Kukupessy300300600
Thea de Groot400150550
Jacqueline Benckhuijsen100400500
Janny Pool350350
Marry Steenbakkers100250350
Anouck Hage300300
Corinne Noordman250250
Jacomien Eilander250250
Brit Op Den Winkel200200
Linda Klomp200200
Maartje Merx200200
Joke Donkers50100150
Marion Waaijer150150
Roos van Gemert150150
Erna Alink100100
Marjo Schlenter5050
Medy Holstege5050
Petra ten Hove5050
De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Voorjaarswedstrijd (4 maart), deze telde niet mee vanwege wintergreens
  2. Aspergetrofee (21 Mei)
  3. Less is more 1, (strokeplay, 8 juli)
  4. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-1 (29 juli)
  5. Tigertrofee (9 september)
  6. Gouden putter (30 september)
  7. Herfsttrofee (13 oktober)
  8. Who is afraid of Red, Yellow & Blue-2 (20 oktober)
  9. Less is more 2, (Strokeplay, 11 november)

De eindstand in deze categorie:

Wedstijd123456789Totaal
Marcel Scholten4004001004001300
Paul Postma250350300900
Hein van Mulligen150350300800
Maarten Horsman400200150750
Kees van der Ham350300100750
Björn Driessen400350750
Jan ten Have200150300650
Jan Willem Vis400400
Henk Dooijeweerd400400
Theo Wiedenhoff350350
Jos Schoot Uiterkamp350350
Bert Snoek350350
Roy van der Loop300300
René Groot Bruinderink300300
Wim Evers250250
Ronald Gorel250250
Karsten Bos250250
Douglas Driessen100150250
André Middelkoop250250
Laurence Lichtenvoort Cats200200
Jan de Gier200200
Herman van Gemert200200
Cris Bijker200200
Philippe van den Boogert10050150
Jan Steenbakkers150150
Jan de Groot150150
Herman van Ree150150
Thijs van der Schee100100
Coen Holstege100100
Wils Pronk5050
Jacco van Dam5050
Harry Kunzel5050
Frank Korzaan5050
De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Maandbeker april (7 april);
  2. Maandbeker mei (5 mei);
  3. Maandbeker juni (3 juni);
  4. Clubkampioenschap strokeplay (23 en 24 juni);
  5. Maandbeker juli (15 juli);
  6. Maandbeker augustus (12 augustus);
  7. Clubkampioenschap matchplay (25 en 26 augustus);
  8. Maandbeker september (22 september).

De eindstand in deze categorie:

 12345678Totaal
Saskia ten Have300400800500200 (**)5002500
Marianne Kers2005004008002502150
Karin van Dalfsen6007006001900
Marry Steenbakkers5008003002501850
Thea de Groot700300100 (**)8001800
Tiny Klabbers8005001300
Hanny Kunzel4001007001200
Marion Arndt5007001200
Joke Donkers2002007001100
Maartje Merx800800
Nathalie Kramer800800
Jacqueline Benckhuijsen500200700
Joke Kroone700700
Marieke Uytenbogaart100600700
Patricia van de Riet700700
Annette Horsman600600
Marjo Schlenter300300600
Petra ten Hove300300600
Ria Sol500500
Anouck Hage400400
Els van der Woude400400
Nita Bos400400
Corinne Noordman100250350
Tineke Jager250250
Thérèse Leeman200200
Carla van den Hoek100100
(**) score telt niet mee
De volgende wedstrijden tellen in 2018 mee:

  1. Maandbeker april (7 april);
  2. Maandbeker mei (5 mei);
  3. Maandbeker juni (3 juni);
  4. Clubkampioenschap strokeplay (23 en 24 juni);
  5. Maandbeker juli (15 juli);
  6. Maandbeker augustus (12 augustus);
  7. Clubkampioenschap matchplay (25 en 26 augustus);
  8. Maandbeker september (22 september).

De eindstand in deze categorie:

Naam12345678Totaal
Thijs van Schee7007003005002502450
Philippe van den Boogert8006007003002400
Kees van der Ham5005008002502050
Peter de Raad6006008002000
Jan ten Have6001002508001750
Bert Snoek100 (**)800200700200 (**)1700
Herman van Gemert4007006001700
Roy van der Loop8008001600
Jan van de Craats7008001500
Ronald Gorel2007006001500
Gerald Nijhuis3003006001200
Hein van Mulligen8004001200
Maarten Horsman6001004001100
Jos Schoot Uiterkamp1007003001100
Jolt Bosch300600900
Jo Sol700700
André Middelkoop600600
Jan Martijn Eijgelaar600600
Marcel Scholten600600
Laurence Lichtenvoort Cats500500
Patrick van der Meijden500500
Willem Evers500500
Wim Evers500500
Bram ten Hove (sr)400400
Jacco van Dam400400
Marc Reijn400400
Mark de Groot400400
René Groot Bruinderink200200400
Rob Berendse400400
Henk Dooijeweerd300300
Jan Uytenbogaart300300
Harry van Dalfsen250250
Bjorn Driessen200200
Jan Steenbakkers200200
Janwillem Schiltman200200
Cris Bijker100100
Harry Kunzel100100
Jan de Groot100100
Peter van Vliet100100
Wils Pronk100100
(**) score telt niet mee
De  overall eindstand:

NaamTotaal categorie 1Totaal categorie 2Totaal
Saskia ten Have25008503350
Marianne Kers21507002850
Thea de Groot18005502350
Marry Steenbakkers18503502200
Hannie Kunzel12007501950
Karin van Dalfsen19001900
Tiny Klabbers13001300
Joke Donkers11001501250
Annette Horsman6006001200
Jacqueline Benckhuijsen7005001200
Marion Arndt12001200
Erica van Dam10001000
Maartje Merx8002001000
Nathalie Kramer800800
Anouck Hage400300700
Joke Kroone700700
Marieke Uytenbogaart700700
Patricia van de Riet700700
Marjo Schlenter60050650
Petra ten Hove60050650
Corinne Noordman350250600
Josina Kukupessy600600
Ria Sol500500
Els van der Woude400400
Nita Bos400400
Janny Pool350350
Jacomien Eilander250250
Tineke Jager250250
Brit Op Den Winkel200200
Linda Klomp200200
Thérèse Leeman200200
Marion Waaijer150150
Roos van Gemert150150
Carla van den Hoek100100
Erna Alink100100
Medy Holstege5050

De  overall eindstand:

NaamTotaal categorie 1Totaal categorie 2Totaal
Kees van der Ham20507502800
Philippe van den Boogert24001502550
Thijs van Schee24501002550
Jan ten Have17506502400
Bert Snoek17003502050
Hein van Mulligen12008002000
Peter de Raad20002000
Herman van Gemert17002001900
Marcel Scholten60013001900
Roy van der Loop16003001900
Maarten Horsman11007501850
Ronald Gorel15002501750
Jan van de Craats15001500
Jos Schoot Uiterkamp11003501450
Gerald Nijhuis12001200
Bjorn Driessen200750950
Jolt Bosch900900
Paul Postma900900
André Middelkoop600250850
Willem Evers500250750
Henk Dooijeweerd300400700
Jo Sol700700
René Groot Bruinderink400300700
Jan Martijn Eijgelaar600600
Laurence Lichtenvoort Cats500500
Jacco van Dam40050450
Bram ten Hove (sr)400400
Jan Willem Vis400400
Marc Reijn400400
Mark de Groot400400
Rob Berendse400400
Jan Steenbakkers200150350
Theo Wiedenhoff350350
Cris Bijker100200300
Jan Uytenbogaart300300
Dougals Driessen250250
Harry van Dalfsen250250
Jan de Groot100150250
Karsten Bos250250
Jan de Gier200200
Janwillem Schiltman200200
Laurence Lichtenvoort Cats200200
Harry Kunzel10050150
Herman van Ree150150
Wils Pronk10050150
Coen Holstege100100
Peter van Vliet100100
Frank Korzaan5050