Wintercompetitie 2019-2020

Wintercompetitie 2019-20202020-01-21T22:09:49+01:00

logo de-nunspeetse-39x45_gscWintercompetitie Heerendag 2019-2020

Gedurende de maanden november t/m maart spelen we de wintercompetitie. In tegenstelling tot voorgaande jaren zijn deze wedstrijden niet qualifying. Indien echter >36 stableford punten wordt gescored zal de handicap mits de baan qualifying is, overeenkomstig worden aangepast. Normaliter wordt er van geel gespeeld. Ook is er de keuze om van blauw of rood te spelen. Dit kan men aangegeven bij inschrijving. Indien de baan non qualifying is dan is er alleen een keuze tussen geel en rood.

Met uitzondering van de Hakronnetjes (kleine flesjes whisky bij een birdie) dingt men alleen mee voor de specials zoals bv. longest, leary en neary indien men van geel speelt. Ook van geel kan men alleen voor de two’s pot spelen mits men hiervoor 2 euro heeft ingelegd. Geef dit aan bij de wedstrijdtafel. Indien op wintergreens wordt gespeeld worden er geen Hakronnetjes uitgereikt.

In een matchplay wedstrijd mogen spelers elkaar de put geven. Op de meeste Heerendag wedstrijden wordt er volgens het stableford systeem gespeeld en dient men dus uit te holen totdat men geen slagen meer heeft. Bij strokeplay geld dat men na 9 slagen de bal opraapt en een 10 op de scorekaart noteert.

Indien 2 verschillende lussen worden gespeeld krijgen de no’s 1 t/m 10 punten( no.1 10 no 2. 9 punten etc.). Indien 1 lus wordt gespeeld dan krijgen de no’s 1 t/m 19 punten (no 1 krijgt 20 punten, no 2 19 punten etc.).

De beste 10 resultaten van de gespeelde wedstrijden gelden voor de eindstand.

De tussenstand van de wintercompetitie 2019-2020.

Positie spelerSpeler6-nov6-nov13-nov13-nov20-nov20-nov27-nov27-nov4-dec4-dec11-dec18-dec18-dec8-jan8-jan15-jan15-jan22-jan22-jan29-jan29-jan5-feb5-feb12-feb12-feb19-feb26-febTotaal
1J. Beens1039604108100310201198
2A.J. Meijer87009091010810017088
3J. Marechal90000186569380131087
4J. van de Craats431091416551071383
5W. Wille7041370622181675
6H.F. Steneker066482903981974
7J.M. Schouten0091019061060900069
8W.A.L. Pronk001001017006079463
9N.L. Hellebrekers79816006400001262
10R.H. Gorel100761296014055
11W. Evers060107009521554
12J. Braamskamp15100123940051849
13R. van de Riet04000902941543
14G.H. Lamers00870807057000042
15H. van de Kolk6420047086441
16J.G.M. Schoot Uiterkamp0400100090116040
17C. Holstege020002000000001739
17A.J.G. Snoek8520000000019539
19G.C. van Winkoop0000110085700637
20J.M. Goemans09036000000511135
21J.C.F. Vunderink307001500006000031
22R.C. Tromp0102030
23H. van Mulligen00780500003330029
23C. van der Ham51600000071029
23A.N. de Wit8080256029
26M. van Heerde048800828
26A.A. Herkert08001010028
28J. Sol100000000000121427
29W. Herzog3900004900025
30J.B. Heijnen400030700700021
31R.H. du Mee00040907020
31C.C. Westerink02001200006020
33M. van Zandbergen01000018019
33C. Bijker004350070000019
35W. Eding0349200018
35J.M. Meijboom07011918
35C.G. Post05580018
35A. van Rhee80330000040018
39P.A. Gerrets00000000004500716
39N.C. van Loendersloot80053000016
41H.J.M. Rietman708015
41H. van 't Slot1100301915
41H. Kunzel5820000000015
41A.L. Smid0510015
41A.G. Hermanides510015
46H.W. van Gemert063413
46C.I. van Ingen006713
48P.R. Schotel1000002012
48H.J. Versteeg00054003012
48A.M. Goedvree0100200000012
51J.H. de Gier0090200011
51H. van Dalfsen065011
51G.J. de Jong0007400000011
54R. Oosenbrugh0007000000030010
54J.D. Felderhoff00210000070010
54A. Vosselman00000000100010
54A. Hoeven6000004010
58L.B. Postma900009
59J.P.M. Tolboom000088
59A. Coenen088
61H.J.M. Klumper0030000040007
61F.F.M. Drion033100007
63M.S. Hilhorst66
63H.J. Koster5000001000006
63A.J.C. Schoon0500000106
66W. Hoefakker005000005
66J. de Groot0031000015
68J. de Boer02024
68H.J. Lobeek400004
70E.H.A. Tamminga033
71P.E.J. van Vliet0202
71K. van der Woude2002
71J.W.W.J. Steenbakkers200002
71J.P.E. van Tilburg00202
71J.J.H. Kapp0000022
71J. Uytenbogaart0000002002
71E.G.M. Wolters22
78W.T. Riep01000000001
78J.J. van den Brink00011
78Henk Kapp101
78H. van de Veen00100001
78G. Bronkhorst01000001
78E. van Went00001001
999W.P. Cofino0000000
999W. van de Hare000
999T.P.J. Simons0000
999Sjaak Weima00
999R.J.F. Kalter00
999R.J. van Hoften000
999R.G.M. Beenakkers00
999R. van Wasbeek000000000
999R. van Kranen00
999R. van der Loop00000000
999R Hoogenberg00
999P.M.J. van den Broek00000
999P.F.T. Peeters000000
999M.C. Huizer00
999M. Schotman00
999K.A. Schipper000000000000
999J.W. Heilijgers00
999J.L. van der Herberg0000
999J.J. van der Linden0000000000
999J. Vlijm00
999J. van Rooijen000
999J. van Petegem00
999J. van Leeuwen000000000
999H.J.M.G.M. van der Meijden000
999H.C.J. ten Hove00
999H. Stoker00000000
999H. Stoffelsen00000
999H. Kaspers000000
999H. Eilander0000000000
999G.M. Oldenhof000
999G.J. Vosselman0000000
999G.A. Hessel000
999F.M. Roelofs000000
999E.J. Everts00000
999E.F. Jonas00
999D. van der Linde000000000000
999C.P. Koopman0000000
999B.T. Leemans00000000
999B. de Wilde00
999A.J. Dijk0000000000000
999A.J. Deley000000
999A. ten Hove00
999A. Klok00000
999A. Eilander000000
Winnaars wintercompetitie voorgaande jaren vanaf 2001
JaarNaamJaarNaamJaarNaam
2001-2002Ton Teurlings2002-2003Ton Teurlings2003-2004Adri Meijer
2004-2005Harry Klabbers2005-2006Zwier Naber2006-2007Adri Meijer
2007-2008Rob du Mee2008-2009Adri Meijer2009-2010Adri Meijer
2010-2011Adri Meijer2011-2012John Vunderink2012-2013Adri Meijer
2013-2014Henri Steneker2014-2015Wouter Herzog2015-2016John Vunderink
2016-2017Wouter Herzog2017-2018Wim Evers2018-2019Jan v.d.Craats