Wintercompetitie 2019-2020

Wintercompetitie 2019-20202020-01-21T22:09:49+02:00

logo de-nunspeetse-39x45_gscWintercompetitie Heerendag 2019-2020

Gedurende de maanden november t/m maart spelen we de wintercompetitie. In tegenstelling tot voorgaande jaren zijn deze wedstrijden niet qualifying. Indien echter >36 stableford punten wordt gescored zal de handicap mits de baan qualifying is, overeenkomstig worden aangepast. Normaliter wordt er van geel gespeeld. Ook is er de keuze om van blauw of rood te spelen. Dit kan men aangegeven bij inschrijving. Indien de baan non qualifying is dan is er alleen een keuze tussen geel en rood.

Met uitzondering van de Hakronnetjes (kleine flesjes whisky bij een birdie) dingt men alleen mee voor de specials zoals bv. longest, leary en neary indien men van geel speelt. Ook van geel kan men alleen voor de two’s pot spelen mits men hiervoor 2 euro heeft ingelegd. Geef dit aan bij de wedstrijdtafel. Indien op wintergreens wordt gespeeld worden er geen Hakronnetjes uitgereikt.

In een matchplay wedstrijd mogen spelers elkaar de put geven. Op de meeste Heerendag wedstrijden wordt er volgens het stableford systeem gespeeld en dient men dus uit te holen totdat men geen slagen meer heeft. Bij strokeplay geld dat men na 9 slagen de bal opraapt en een 10 op de scorekaart noteert.

Indien 2 verschillende lussen worden gespeeld krijgen de no’s 1 t/m 10 punten( no.1 10 no 2. 9 punten etc.). Indien 1 lus wordt gespeeld dan krijgen de no’s 1 t/m 19 punten (no 1 krijgt 20 punten, no 2 19 punten etc.).

De beste 10 resultaten van de gespeelde wedstrijden gelden voor de eindstand.

De tussenstand van de wintercompetitie 2019-2020.

Positie spelerSpeler6-nov6-nov13-nov13-nov20-nov20-nov27-nov27-nov4-dec4-dec11-dec18-dec18-dec8-jan8-jan15-jan15-jan22-jan22-jan29-jan29-jan5-feb5-feb12-feb12-feb19-feb26-feb4-mrt4-mrt11-mrt11-mrtTotaal
1J. Beens103960410810031020117101
2A.J. Meijer8700909101081001709898
3J. Marechal9000018656938013108092
4J. van de Craats43109141655107136888
5J.M. Schouten0091019061060900010483
6H.F. Steneker066482903981911082
7W. Wille7041370622181675
8W.A.L. Pronk001001017006079410073
9R.H. Gorel10076129601407365
10W. Evers06010700952151964
11N.L. Hellebrekers798160064000012062
12H. van de Kolk642004708645753
13J. Braamskamp15100123940051849
14R. van de Riet04000902941543
15J.G.M. Schoot Uiterkamp040010009011602042
15G.H. Lamers0087087005700000042
17C. Holstege02000200000000170039
17A.J.G. Snoek852000000001950039
19G.C. van Winkoop000011008570060138
20J.C.F. Vunderink30700150000600000536
21J.M. Goemans09036000000511135
22A.N. de Wit808025600534
23H. van Mulligen0078050000333004033
24R.C. Tromp0102030
25C. van der Ham516000000710029
26M. van Heerde0488008028
26A.A. Herkert080010100028
28J. Sol10000000000012140027
29W. Herzog390000490000025
30J.B. Heijnen400030700700021
30H.J.M. Rietman7080621
32R.H. du Mee000409070020
32J.M. Meijboom070119220
32C.C. Westerink02001200006020
35M. van Zandbergen010000180019
35H. Kunzel582000000000419
35C. Bijker0043500700000019
38W. Eding03492000018
38C.G. Post05580018
38A. van Rhee803300000400018
41J.J.H. Kapp00000251017
42P.A. Gerrets0000000000450070016
42N.C. van Loendersloot80053000016
42J.D. Felderhoff0021000007000616
45P.E.J. van Vliet0204915
45K.A. Schipper000000000008715
45H. van 't Slot110030190015
45A.L. Smid05100015
45A.G. Hermanides5100015
50H.W. van Gemert063413
50C.I. van Ingen006713
52P.R. Schotel1000002012
52H.J. Versteeg000540030012
52G.J. de Jong000740000000112
52E. van Went00001009212
52A.M. Goedvree01002000000012
57J.H. de Gier00902000011
57H. van Dalfsen0650011
59R. Oosenbrugh000700000003000010
59A. Vosselman00000000100010
59A. Hoeven6000004010
62L.B. Postma900009
63J.P.M. Tolboom000088
63A. Coenen088
65H.J.M. Klumper003000004000007
65F.F.M. Drion03310000007
67W.P. Cofino00000066
67M.S. Hilhorst66
67H.J. Koster5000001000006
67A.J.C. Schoon05000001006
71W. Hoefakker0050000005
71J. Uytenbogaart000000200035
71J. de Groot0031000015
74J. de Boer020204
74H.J. Lobeek40000004
76R. van Wasbeek00000000303
76E.H.A. Tamminga033
76B.T. Leemans0000000303
79K. van der Woude200002
79J.W.W.J. Steenbakkers2000002
79J.P.E. van Tilburg00202
79F.M. Roelofs00000202
79E.G.M. Wolters22
84W.T. Riep0100000000001
84J.J. van den Brink000101
84Henk Kapp101
84H. van de Veen0010000001
84G. Bronkhorst0100000001
999W. van de Hare00000
999T.P.J. Simons000000
999Sjaak Weima00
999R.W. Engelbert000
999R.R. van Breemen00
999R.J.F. Kalter00
999R.J. van Hoften000
999R.G.M. Beenakkers00
999R. van Kranen00
999R. van der Loop0000000000
999R Hoogenberg000
999P.M.J. van den Broek00000
999P.F.T. Peeters000000
999M.C. Huizer00
999M. Schotman00
999J.W. Heilijgers000
999J.W. Buning00
999J.L. van der Herberg0000
999J.J. van der Linden0000000000
999J. Vlijm00
999J. van Rooijen00000
999J. van Petegem00
999J. van Leeuwen00000000000
999H.J.M.G.M. van der Meijden000
999H.C.J. ten Hove00
999H.A.J. Mulder00
999H. Stoker00000000
999H. Stoffelsen000000
999H. Kaspers000000
999H. Eilander0000000000
999G.M. Oldenhof000
999G.J. Vosselman00000000
999G.A. Hessel000
999E.J. Everts0000000
999E.F. Jonas00
999D. van der Linde00000000000000
999C.P. Koopman0000000
999B. de Wilde00
999A.J. Dijk000000000000000
999A.J. Deley000000
999A. ten Hove00
999A. Klok00000
999A. Eilander000000
Winnaars wintercompetitie voorgaande jaren vanaf 2001
JaarNaamJaarNaamJaarNaam
2001-2002Ton Teurlings2002-2003Ton Teurlings2003-2004Adri Meijer
2004-2005Harry Klabbers2005-2006Zwier Naber2006-2007Adri Meijer
2007-2008Rob du Mee2008-2009Adri Meijer2009-2010Adri Meijer
2010-2011Adri Meijer2011-2012John Vunderink2012-2013Adri Meijer
2013-2014Henri Steneker2014-2015Wouter Herzog2015-2016John Vunderink
2016-2017Wouter Herzog2017-2018Wim Evers2018-2019Jan v.d.Craats