Wintercompetitie 2018-2019

Wintercompetitie 2018-20192019-03-28T16:09:12+02:00

heco16 heerenwinter

logo de-nunspeetse-39x45_gscWintercompetitie Heerendag 2018-2019

Gedurende de maanden november t/m maart spelen we de wintercompetitie.
In tegenstelling tot voorgaande jaren zijn deze wedstrijden NIET qualifyiing. Indien echter >36 stblfd. wordt gescored zal de handicap overeenkomstig worden aangepast.
In principe spelen we van GEEL maar je kunt ook kiezen voor ROOD.

Handicappers >24 spelend van rood  kunnen ook  Hakrons verdienen en dingen mee met de longest en neary, zij kunnen ook deelnemen aan de Two’s Pot. Geef dat alsjeblieft aan bij inschrijving!

Indien op wintergreens wordt gespeeld worden  GEEN Hakronnetjes uitgereikt.

Indien 2 verschillende lussen wordt gespeeld krijgen de no’s 1 t/m 10  punten( no.1 10 no 2. 9 punten etc.) indien 1 lus wordt gespeeld dan krijgen de no’s 1 t/m 20 punten ( no.1 20 no 2. 19 punten etc.).

De beste 10 resultaten van de gespeelde wedstrijden gelden voor de eindstand.

De eindstand van de wintercompetitie 2018-2019. (slechts 1 t/m 20 worden getoond)

 Speler7-1114-1121-1128-115-1212-1219-122-19-116-130-16-213-220-227-26-313-320-327-3Totaal
1J. van de Craats21004927810841000910106993
2A.J.G. Snoek05691081005410103089787
3H.F. Steneker207854019406810481
4A.J. Meijer7057195946857091077
5J.M. Schouten10901000295870805374
6J.B. Heijnen9561609348190007669
7W.A.L. Pronk0102893681030867
8H. van de Kolk84011880699308064
9C. Bijker770002773108469160
10E. van Went006164781021054
11D. van der Linde80871000081011053
12A. van Rhee9120010702110951
13J.G.M. Schoot Uiterkamp41026608419040650
14M. van Heerde7010085210345
15J.H. de Gier94206108544
16G.J. de Jong8180000130502542
17H. van Mulligen48030310070439
18W. Evers00090705890038
18J.C.F. Vunderink0140004561838
20J. van Leeuwen60005733480036
Winnaars wintercompetitie voorgaande jaren vanaf 2001
JaarNaamJaarNaamJaarNaam
2001-2002Ton Teurlings2002-2003Ton Teurlings2003-2004Adri Meijer
2004-2005Harry Klabbers2005-2006Zwier Naber2006-2007Adri Meijer
2007-2008Rob du Mee2008-2009Adri Meijer2009-2010Adri Meijer
2010-2011Adri Meijer2011-2012John Vunderink2012-2013Adri Meijer
2013-2014Henri Steneker2014-2015Wouter Herzog2015-2016John Vunderink
2016-2017Wouter Herzog2017-2018Wim Evers2018-2019Jan v.d.Craats