Wintercompetitie 2018-2019

Wintercompetitie 2018-20192018-11-23T11:34:04+00:00

heco16 heerenwinter

logo de-nunspeetse-39x45_gscWintercompetitie Heerendag 2018-2019

Gedurende de maanden november t/m maart spelen we de wintercompetitie.
In tegenstelling tot voorgaande jaren zijn deze wedstrijden NIET qualifyiing. Indien echter >36 stblfd. wordt gescored zal de handicap overeenkomstig worden aangepast.
In principe spelen we van GEEL maar je kunt ook kiezen voor ROOD.

Handicappers >24 spelend van rood  kunnen ook  Hakrons verdienen en dingen mee met de longest en neary, zij kunnen ook deelnemen aan de Two’s Pot. Geef dat alsjeblieft aan bij inschrijving!

Indien op wintergreens wordt gespeeld worden  GEEN Hakronnetjes uitgereikt.

Indien 2 verschillende lussen wordt gespeeld krijgen de no’s 1 t/m 10  punten( no.1 10 no 2. 9 punten etc.) indien 1 lus wordt gespeeld dan krijgen de no’s 1 t/m 20 punten ( no.1 20 no 2. 19 punten etc.).

De beste 10 resultaten van de gespeelde wedstrijden gelden voor de eindstand.

De tussenstand van de wintercompetitie 2018-2019. (slechts 1 t/m 30 worden getoond)

 Speler7/1114/1121/1128/115/1212/1219/122/19/116/130/16/213/2Totaal
1J. van de Craats21004927810841072
2J.M. Schouten10901029587868
3A.J.G. Snoek056910810541067
4A.J. Meijer70571959468565
5H.F. Steneker20785400109458
6H. van de Kolk840118806199357
7W.A.L. Pronk00102893681056
8J.B. Heijnen95610609348152
9D. van der Linde08087100081051
10J.G.M. Schoot Uiterkamp41026600841941
11J. van Leeuwen605730034836
12C. Bijker7700027731034
13A. van Rhee912100700231
14M. van Heerde7108530
14G.J. de Jong8180001330
16R.E. Olthof31603628
16M. van de Hoef8101028
16H. van Mulligen4080033100028
19M.G. Plakke01009726
19J.W.W.J. Steenbakkers3600010726
Winnaars wintercompetitie voorgaande jaren vanaf 2001
JaarNaamJaarNaamJaarNaam
2001-2002Ton Teurlings2002-2003Ton Teurlings2003-2004Adri Meijer
2004-2005Harry Klabbers2005-2006Zwier Naber2006-2007Adri Meijer
2007-2008Rob du Mee2008-2009Adri Meijer2009-2010Adri Meijer
2010-2011Adri Meijer2011-2012John Vunderink2012-2013Adri Meijer
2013-2014Henri Steneker2014-2015Wouter Herzog2015-2016John Vunderink
2016-2017Wouter Herzog2017-2018Wim Evers