Wintercompetitie 2017-2018

Wintercompetitie 2017-20182018-11-18T18:55:30+00:00

heco16 heerenwinter

logo de-nunspeetse-39x45_gscWintercompetitie Heerendag 2017-2018

Gedurende de maanden november t/m maart spelen we de wintercompetitie.
Zolang de baan en de omstandigheden Q zijn spelen we Q.
In principe spelen we van GEEL maar je kunt ook kiezen voor ROOD, BLAUW OF WIT.

Handicappers >24 spelend van rood of blauw kunnen Hakrons verdienen en dingen mee met de longest en neary, zij kunnen ook deelnemen aan de Two’s Pot. Geef dat alsjeblieft aan bij inschrijving!

Indien op wintergreens wordt gespeeld worden er GEEN Hakronnetjes uitgereikt.

Ieder woensdag zijn er punten te verdienen!
De beste stablefordscores ontvangen 20 punten indien 1 lus wordt gespeeld. Spelen we 2 lussen dan worden per lus 10 punten verdeeld.

De beste 10 resultaten van de gespeelde wedstrijden gelden voor de eindstand.

De EINDSTAND van de wintercompetitie 2017-2018, vanaf 4 April start de zomercompetitie!

wintercompetitie 2017-2018

 Speler12345678910111213141516Totaal
1W. Evers70793501481541300890
2W.A.L. Pronk09078191510091087
3W. van der Poel108916668620174083
4J.L. van der Herberg781000016619071076
5J. van Petegem08100181711367
5H. van Mulligen800072141790100067
7B.J.A. Willemsen411070501020000966
8J. van Leeuwen014980041387963
9W. Eding49003180186058
10H. van de Kolk168040215016456
Winnaars wintercompetitie voorgaande jaren vanaf 2001
JaarNaamJaarNaamJaarNaam
2001-2002Ton Teurlings2002-2003Ton Teurlings2003-2004Adri Meijer
2004-2005Harry Klabbers2005-2006Zwier Naber2006-2007Adri Meijer
2007-2008Rob du Mee2008-2009Adri Meijer2009-2010Adri Meijer
2010-2011Adri Meijer2011-2012John Vunderink2012-2013Adri Meijer
2013-2014Henri Steneker2014-2015Wouter Herzog2015-2016John Vunderink
2016-2017Wouter Herzog2017-2018Wim Evers