Heerengolfer 2020

Heerengolfer 20202020-10-27T11:58:54+01:00

Heerengolfer 2019: Jan van de Craats

logo de-nunspeetse-39x45_gscTussenstand Heerengolfer 2020

Tijdens de zomercompetitie spelen wij dit jaar in verband met het coronavirus vanaf 1 juli tot en met 30 oktober om de titel “HEERENGOLFER VAN HET JAAR”.

In deze periode wordt tijdens de Heerendagen gespeeld om punten. Aangezien er vaak op twee verschillende lussen wordt gespeeld, is er per lus een uitslag. Per wedstrijd (lus) zijn er punten te verdelen: de winnaar krijgt 10 punten, nummer twee 9 punten enz. Uiteindelijk tellen de beste 10 resultaten per deelnemer mee voor het eindklassement. Ook is er de keuze om van blauw of rood te spelen. Dit kan men aangegeven bij inschrijving. Indien de baan non qualifying is dan is er alleen een keuze tussen geel en rood.

Met uitzondering van de Hakronnetjes (kleine flesjes whisky bij een birdie) dingt men alleen mee voor de specials zoals bv. longest, leary en neary indien men van geel speelt. Ook van geel kan men alleen voor de two’s pot spelen mits men hiervoor 2 euro heeft ingelegd. Geef dit aan bij de wedstrijdtafel. Indien op wintergreens wordt gespeeld worden er geen Hakronnetjes uitgereikt.

Two Pot… definitie: hij die slechts slechts twee slagen nodig heeft om uit te holen en bijgedragen heeft aan de two pot deelt mee in de pot.

In een matchplay wedstrijd mogen spelers elkaar de put geven. Op de meeste Heerendag wedstrijden wordt er volgens het stableford systeem gespeeld en dient men dus uit te holen totdat men geen slagen meer heeft. Bij strokeplay geldt dat men na 9 slagen de bal opraapt en een 10 op de scorekaart noteert.

Bram ten Hove (namens Homar Cranes Worldwide) is sponsor van de Heerendagpolo’s voor de luswinnaars, met dien verstande dat je max. één polo per jaar kunt verdienen. (PS zolang de voorraad strekt) Heb je er al één gewonnen, dan gaat de Homar/Heerendag polo naar nummer twee enz.

De polo’s gingen naar:

1 juli – Alle de Wit en Wim Wille
8 juli – John Vunderink en Kees van der Ham
15 juli – Coen Holstege en Louis Hellebrekers
22 juli – Ronald Kalter en Jan Braamskamp
29 juli – Adri Meijer en Alex Vosselman; Cris Bijker, hole in One op Oost-3
5 augustus – Jan Uytenbogaart en Jan Daan Felderhoff
12 augustus – Henri Steneker en Leen Ruygrok
19 augustus – Jan Marechal en Jan van de Craats
26 augustus – Jan Beens en Ed van Went
2 september – Ben Schoon en Jan de Groot
9 september – Henk Rietman en Jan Meijboom
16 september – Hans van der Linden en Victor Macrae
23 september – Ronald Gorel en Jo Sol
30 september – Rob Oosenbrugh en Gijs Lamers
7 oktober – Henk Kap
14 oktober Harry Kunzel en Joop Simons (de polo’s zijn nu op)

De tussenstand zomercompetitie 2020

Positie spelerSpeler1-jul1-jul8-jul8-jul15-jul15-jul22-jul22-jul29-jul29-jul5-aug5-aug12-aug12-aug19-aug19-aug26-aug26-aug2-sep2-sep9-sep9-sep16-sep16-sep23-sep23-sep30-sep30-sep7-okt7-okt14-okt14-okt21-okt21-oktTotaal
1J. Beens6628810100910310979
2J.C.F. Vunderink71094001000987009073
3J. van de Craats007609310210906100072
4C. van der Ham41090880788062
5G.H. Lamers9209000004510651060
6N.L. Hellebrekers610301000306940253
7A.N. de Wit10070057018820149
8H.F. Steneker600016980060500647
8J.D. Felderhoff1290340973947
10R.H. Gorel8067009196046
11J. Marechal0020571010010044
11J.M. Goemans95700566015044
11W.A.L. Pronk01588084505044
14H. van de Kolk5186600842210143
15A.V. Macrae07015000553097042
16H.J.M. Rietman0960037006738
17A.J.C. Schoon03000700100100700037
17W. Evers08802670000006037
19A.G. Hermanides408668000436
19E. van Went02000100200870736
21A.J. Meijer004310036133010034
21C. Bijker0044000590048034
23A. Vosselman00101005000708031
23W. Eding00000099400500431
25A.J.G. Snoek000997020000120030
25H. Kunzel00000061074007530
25J. Braamskamp051000400008000330
25J. de Groot10901010030
29J.J. van den Brink04009000060900028
30W. Wille1057000500000027
31C.C. Westerink00730907000000026
32J. Uytenbogaart00010700602025
32J.J.H. Kapp00300400620091025
34C. Holstege0010000100000001021
35T.P.J. Simons0015050009020
36J. van Leeuwen0800000000302518
36R. Oosenbrugh73000800018
38J. Sol0000000240110000017
38J.J. van der Linden0000310400017
40P.A. Gerrets800000000000020616
41H. van Mulligen00000009000002415
41J.H. de Gier0000700000815
41L. Ruygrok00001050000015
41N.C. van Loendersloot50000100360015
45R. van de Riet33000107014
46A. van Rhee040006000003013
46H. Eilander00000008050000013
46H. van de Veen004100000000000813
49A.J. Dijk0000400008000012
49D. van der Linde000500070000012
49R.J.F. Kalter10200012
52A. Coenen0000000000000001010
52B.T. Leemans002000007001010
52G. Bronkhorst00021400000310
52H. van 't Slot3002050010
52H.W. van Gemert1020025010
57A.M. Goedvree900009
57G.C. van Winkoop2300000409
57H.J. Versteeg0000320409
57J.M. Schouten00530001009
57K.A. Schipper000600000000309
57M.C. Huizer4020010000209
57R. Groot Bruinderink099
64G.J. de Jong00800000008
64H.C.J. ten Hove88
64M. van Zandbergen08000008
67A. Eilander0050000000027
67F.Th. Korzaan77
67J.M. Meijboom000707
67W.J. Lubberding200002030007
71H.J. Koster006000000006
71H.J.M. Klumper000000606
71W.P. Cofino00020400000006
74K. van der Woude00500000005
74W. van der Poel100000405
76E.F. Jonas4000004
76H. Stegenga00134
76H.J. Lobeek04004
76J. Schipper000004000004
80C.W. Lodewijk0033
80P.R. Schotel0300000003
80T.J. Wiedenhoff303
83H.J.M.G.M. van der Meijden100000001
83T.E. de Jong000000101


De winnaars door de jaren heen

de HEEREN GOLFERS van het JAAR vanaf 2002
JaarnaamJaarnaamJaarnaam
2002-Johan Crol2003-Hans Angel2004-Ben Leemans
2005-Coen Holstege2006-Ronald Gorel2007-Willem Hoefakkers
2008-Adri Meijer2009-Rene Olthof2010-Wim Evers
2011-Robert van de Riet2012-Wim van Seventer2013-Jo Sol
2014-Adri Meijer2015-Adri Meijer2016-Rob du Mee
2017-Jan v.d.Craats2018-Adri Meijer2019-Jan v.d. Craats