Heerengolfer 2020

Heerengolfer 20202020-10-27T11:58:54+01:00

Heerengolfer 2019: Jan van de Craats

logo de-nunspeetse-39x45_gscTussenstand Heerengolfer 2020

Tijdens de zomercompetitie spelen wij dit jaar in verband met het coronavirus vanaf 1 juli tot en met 30 oktober om de titel “HEERENGOLFER VAN HET JAAR”.

In deze periode wordt tijdens de Heerendagen gespeeld om punten. Aangezien er vaak op twee verschillende lussen wordt gespeeld, is er per lus een uitslag. Per wedstrijd (lus) zijn er punten te verdelen: de winnaar krijgt 10 punten, nummer twee 9 punten enz. Uiteindelijk tellen de beste 10 resultaten per deelnemer mee voor het eindklassement. Ook is er de keuze om van blauw of rood te spelen. Dit kan men aangegeven bij inschrijving. Indien de baan non qualifying is dan is er alleen een keuze tussen geel en rood.

Met uitzondering van de Hakronnetjes (kleine flesjes whisky bij een birdie) dingt men alleen mee voor de specials zoals bv. longest, leary en neary indien men van geel speelt. Ook van geel kan men alleen voor de two’s pot spelen mits men hiervoor 2 euro heeft ingelegd. Geef dit aan bij de wedstrijdtafel. Indien op wintergreens wordt gespeeld worden er geen Hakronnetjes uitgereikt.

Two Pot… definitie: hij die slechts slechts twee slagen nodig heeft om uit te holen en bijgedragen heeft aan de two pot deelt mee in de pot.

In een matchplay wedstrijd mogen spelers elkaar de put geven. Op de meeste Heerendag wedstrijden wordt er volgens het stableford systeem gespeeld en dient men dus uit te holen totdat men geen slagen meer heeft. Bij strokeplay geldt dat men na 9 slagen de bal opraapt en een 10 op de scorekaart noteert.

Bram ten Hove (namens Homar Cranes Worldwide) is sponsor van de Heerendagpolo’s voor de luswinnaars, met dien verstande dat je max. één polo per jaar kunt verdienen. (PS zolang de voorraad strekt) Heb je er al één gewonnen, dan gaat de Homar/Heerendag polo naar nummer twee enz.

De polo’s gingen naar:

1 juli – Alle de Wit en Wim Wille
8 juli – John Vunderink en Kees van der Ham
15 juli – Coen Holstege en Louis Hellebrekers
22 juli – Ronald Kalter en Jan Braamskamp
29 juli – Adri Meijer en Alex Vosselman; Cris Bijker, hole in One op Oost-3
5 augustus – Jan Uytenbogaart en Jan Daan Felderhoff
12 augustus – Henri Steneker en Leen Ruygrok
19 augustus – Jan Marechal en Jan van de Craats
26 augustus – Jan Beens en Ed van Went
2 september – Ben Schoon en Jan de Groot
9 september – Henk Rietman en Jan Meijboom
16 september – Hans van der Linden en Victor Macrae
23 september – Ronald Gorel en Jo Sol
30 september – Rob Oosenbrugh en Gijs Lamers
7 oktober – Henk Kap
14 oktober Harry Kunzel en Joop Simons (de polo’s zijn nu op)

De tussenstand zomercompetitie 2020

Positie spelerSpeler1-jul1-jul8-jul8-jul15-jul15-jul22-jul22-jul29-jul29-jul5-aug5-aug12-aug12-aug19-aug19-aug26-aug26-aug2-sep2-sep9-sep9-sep16-sep16-sep23-sep23-sep30-sep30-sep7-okt7-okt14-okt14-okt21-okt21-okt28-okt28-oktTotaal
1J. Beens66288101009103109682
2J.C.F. Vunderink710940010009870090780
3J. van de Craats0076093102109061000172
4G.H. Lamers92090000045106510565
5C. van der Ham410908807880062
6J.D. Felderhoff129034097391057
7N.L. Hellebrekers6103010003069402053
8A.N. de Wit100700570188201049
9H.F. Steneker6000169800605006047
10J.M. Goemans957005660150246
10R.H. Gorel8067009196046
12A.V. Macrae070150005530970345
13J. Marechal00205710100100044
13W.A.L. Pronk015880845050044
15H. van de Kolk51866008422101043
15W. Evers088026700000060643
17H.J.M. Rietman09600370067442
18A. Vosselman0010100500070801041
19A.G. Hermanides4086680004238
20A.J.C. Schoon030007001001007000037
21E. van Went020001002008707036
22C.C. Westerink007309070000000935
23A.J. Meijer0043100361330100034
23A.J.G. Snoek0009970200001200434
23C. Bijker00440005900480034
26W. Eding000000994005004031
27H. Kunzel000000610740075030
27J. Braamskamp0510004000080003030
27J. de Groot10901010030
30J.J. van den Brink040090000609000028
31W. Wille10570005000000027
32J. Uytenbogaart00010700602025
32J.J.H. Kapp003004006200910025
32R. Oosenbrugh730008000725
35C. Holstege00100001000000010021
36N.C. van Loendersloot500001003600520
36T.P.J. Simons00150500090020
38J. van Leeuwen08000000003025018
39G.C. van Winkoop230000040817
39J. Sol00000002401100000017
39J.J. van der Linden00003104000017
42P.A. Gerrets8000000000000206016
43H. van Mulligen00000009000002415
43J.H. de Gier00007000008015
43L. Ruygrok000010500000015
46R. van de Riet33000107014
47A. van Rhee0400060000030013
47H. Eilander00000008050000013
47H. van de Veen0041000000000008013
47J. Schipper00000400000913
51A.J. Dijk00004000080000012
51D. van der Linde000500070000012
51R.J.F. Kalter10200012
54A. Coenen00000000000000010010
54B.T. Leemans0020000070010010
54G. Bronkhorst000214000003010
54H. van 't Slot30020500010
54H.W. van Gemert1020025010
59A.M. Goedvree900009
59H.J. Versteeg0000320409
59J.M. Schouten00530001009
59K.A. Schipper0006000000003009
59M.C. Huizer40200100002009
59R. Groot Bruinderink099
65G.J. de Jong008000000008
65H.C.J. ten Hove88
65J.G.M. Schoot Uiterkamp0000000000000088
65M. van Zandbergen08000008
69A. Eilander00500000000207
69F.Th. Korzaan77
69J.M. Meijboom0007007
69W.J. Lubberding2000020300007
73H.J. Koster006000000006
73H.J.M. Klumper0000006006
73W.P. Cofino000204000000006
76K. van der Woude005000000005
76W. van der Poel100000405
78E.F. Jonas4000004
78H. Stegenga00134
78H.J. Lobeek04004
81A.A. Herkert0000033
81C.W. Lodewijk0033
81P.R. Schotel03000000003
81T.J. Wiedenhoff303
85F.M. Roelofs000011
85H.J.M.G.M. van der Meijden100000001
85T.E. de Jong0000001001


De winnaars door de jaren heen

de HEEREN GOLFERS van het JAAR vanaf 2002
JaarnaamJaarnaamJaarnaam
2002-Johan Crol2003-Hans Angel2004-Ben Leemans
2005-Coen Holstege2006-Ronald Gorel2007-Willem Hoefakkers
2008-Adri Meijer2009-Rene Olthof2010-Wim Evers
2011-Robert van de Riet2012-Wim van Seventer2013-Jo Sol
2014-Adri Meijer2015-Adri Meijer2016-Rob du Mee
2017-Jan v.d.Craats2018-Adri Meijer2019-Jan v.d. Craats
2020-Jan Beens