Heerengolfer 2019

Heerengolfer 20192019-06-20T15:34:37+00:00

Heerengolfer 2018… Adri Meijer

logo de-nunspeetse-39x45_gscTussenstand Heerengolfer 2019

Ook dit jaar spelen we vanaf 3 april tot en met 30 oktober om de titel “HEEREN GOLFER VAN HET JAAR” gespeeld.

In deze periode wordt tijdens de Heerendagen gespeeld om punten. Aangezien we dit jaar op de Heerendagen twee verschillende lussen spelen krijgen we per lus een uitslag. De beste 10 per lus verdelen 10 punten. Dus no.1 krijgt 10 punten no.2 krijgt 9 punten enz. enz.
Indien 1 lus wordt gespeeld zullen de beste 20 echter  20 punten te verdelen hebben.
Uiteindelijk zullen de beste 10 resultaten gelden.

Bram ten Hove (namens Homar) is sponsor van de beste prestatie van de week met een polo, met dien verstande dat je één polo per jaar kunt verdienen.

Polo’s gingen naar:
3 april—Henri Steneker           1 mei—Jan v.d.Craats        29 mei—Carli Schipper
10 april–Harry Koster              8 mei—Ben Heijnen             5 juni—Jo Sol
17 april–Adri Meijer                 15 mei—Cris Bijker              19juni—Bert Snoek
24 april–Karel v.d.Woude       22 mei—Jan de Gier

De Tussenstand:

Speler3-410-417-424-41-58-515-522-529-55-619-6Totaal
1J. van de Craats5810102410202089
2R. van Kranen9104078101664
3H. van Mulligen60007517918659
4J. Sol021784191556
5A.J. Meijer501066061750
6H. van de Kolk6409101544
7H.F. Steneker10000797740
8B.T. Leemans04060461737
8A.G. Hermanides095590937
10J.H. de Gier091061136
10J.G.M. Schoot Uiterkamp1005010030836
12J.J. van den Brink7990934
13E. van Went898600031
13A.J.G. Snoek4080001931
15J.M. Goemans6381229
15J.C.F. Vunderink3701108029
17N.C. van Loendersloot28314027
18K. van der Woude1010105026
18J.M. Schouten73009726
18J. Braamskamp76940026


De winnaars door de jaren heen

de HEEREN GOLFERS van het JAAR vanaf 2002
JaarnaamJaarnaamJaarnaam
2002-Johan Crol2003-Hans Angel2004-Ben Leemans
2005-Coen Holstege2006-Ronald Gorel2007-Willem Hoefakkers
2008-Adri Meijer2009-Rene Olthof2010-Wim Evers
2011-Robert van de Riet2012-Wim van Seventer2013-Jo Sol
2014-Adri Meijer2015-Adri Meijer2016-Rob du Mee
2017-Jan v.d.Craats2018-Adri Meijer