Heerengolfer 2018

Heerengolfer 2018 2018-08-13T14:49:16+00:00

Heerengolfer 2017… Jan van de Craats

logo de-nunspeetse-39x45_gscTussenstand Heerengolfer 2018

Ook dit jaar spelen we vanaf 4 april tot en met 31 oktober om de titel “HEEREN GOLFER VAN HET JAAR” gespeeld.

In deze periode wordt tijdens de Heerendagen gespeeld om punten. Aangezien we dit jaar op de Heerendagen twee verschillende lussen spelen krijgen we per lus een uitslag. De beste 10 per lus verdelen 10 punten. Dus no.1 krijgt 10 punten no.2 krijgt 9 punten enz. enz.
Indien 1 lus wordt gespeeld zullen de beste 20 echter  20 punten te verdelen hebben.
Uiteindelijk zullen de beste 10 resultaten gelden.

Bram ten Hove (namens Homar) en Harry ten Hove (namens de Buuren/de Zaak) sponsoren de beste prestatie van de week met een polo, met dien verstande dat je één polo per jaar kunt verdienen.

Polo’s gingen naar:
4 april—Harry van Dalfsen …….11 april–Henk van ‘t Slot……18 april–Ben Dolron……25 april–John Schouten

2 mei—-Alex Vosselman……9 mei—-Rob van Kranen……16 mei—-Henri Steneker……23 mei—-Ton Coenen……30 mei—-Jo Sol

6 juni—-Ed van Went……13 juni—-Jan de Groot…..20 juni—-Kees v.d.Ham…..27 juni—-John Walker

4 juli—-Chris Westerink…..11 juli—-Roy v.d.Loop…..18 juli—-Hans van Leeuwen

1 augustus…..Jan Marechal…..8 augustus….Koos Versteeg

De tussenstand (uitsluitend 1 t/m 20 komen voor.):

 Speler4 April 201811 April 201818 April 201825 April 20182 May 20189 May 201816 May 201823 May 201830 May 20186 June 201813 June 201820 June 201827 June 20184 July 201811 July 201819 July 20181 August 20188 August 2018Totaal
1A.J. Meijer1051102105619118107385
2W. Eding10267015762140016076
3A.J.G. Snoek2090051713820019075
4R. van der Loop809050180201474
4J.C.F. Vunderink09008161101004130374
6R. van Kranen60010007501661451272
7J. Sol00202009133112571
8C.C. Westerink2112409410170665
9H.F. Steneker538252062900060
9A. van Rhee8094074015814060
11H. Eilander807118060120658
12E. van Went00710405101004050
13J. Braamskamp300109781504148
13H. van Mulligen0560838104000448
15C. van der Ham005001901101247
16W. Hoefakker1300216159046
16H. van de Kolk67011407007446
18J. van Leeuwen72442320020044
19N.L. Hellebrekers69070010110043
19J.J.H. Kapp0800003090175143
19J.G.M. Schoot Uiterkamp03011180008343


De winnaars door de jaren heen

 de HEEREN GOLFERS van het JAAR vanaf 2002
JaarnaamJaarnaamJaarnaam
2002-Johan Crol2003-Hans Angel2004-Ben Leemans
2005-Coen Holstege2006-Ronald Gorel2007-Willem Hoefakkers
2008-Adri Meijer2009-Rene Olthof2010-Wim Evers
2011-Robert van de Riet2012-Wim van Seventer2013-Jo Sol
2014-Adri Meijer2015-Adri Meijer2016-Rob du Mee
2017-Jan v.d.Craats