Heerengolfer 2018

Heerengolfer 2018 2018-06-14T16:07:10+00:00

Heerengolfer 2017… Jan van de Craats

logo de-nunspeetse-39x45_gscTussenstand Heerengolfer 2018

Ook dit jaar spelen we vanaf 4 april tot en met 31 oktober om de titel “HEEREN GOLFER VAN HET JAAR” gespeeld.

In deze periode wordt tijdens de Heerendagen gespeeld om punten. Aangezien we dit jaar op de Heerendagen twee verschillende lussen spelen krijgen we per lus een uitslag. De beste 10 per lus verdelen 10 punten. Dus no.1 krijgt 10 punten no.2 krijgt 9 punten enz. enz.
Indien 1 lus wordt gespeeld zullen de beste 20 echter  20 punten te verdelen hebben.
Uiteindelijk zullen de beste 10 resultaten gelden.

Bram ten Hove (namens Homar) en Harry ten Hove (namens de Buuren/de Zaak) sponsoren de beste prestatie van de week met een polo, met dien verstande dat je één polo per jaar kunt verdienen.

Polo’s gingen naar:
4 april—Harry van Dalfsen …….11 april–Henk van ‘t Slot……18 april–Ben Dolron……25 april–John Schouten

2 mei—-Alex Vosselman……9 mei—-Rob van Kranen……16 mei—-Henri Steneker……23 mei—-Ton Coenen……30 mei—-Jo Sol

6 juni—-Ed van Went……13 juni—-Jan de Groot

De tussenstand (uitsluitend 1 t/m 20 komen voor.):

              
Speler4/411/418/425/42/59/516/523/530/56/613/6Tot
1H.F. Steneker05382520629060
2A.J.G. Snoek20905170138256
3E. van Went07104051010046
4W. Eding10267157644
4J.C.F. Vunderink90081611044
4H. van Mulligen560803810444
7H. Eilander807118640
8W. Evers0460017734
9G.J. de Jong30109000110033
10J.G.M. Schoot Uiterkamp300111832
10A. van Rhee8094074032
12J. van de Craats0050370412031
12A.J. Meijer1051102105631
14A. Vosselman1099000129
15R. van Kranen06010075028
15J. Sol602020028
15H. van de Kolk067000114028
15C.C. Westerink02101240928
15B. Dolron081010028
20C. Bijker44100804627


De winnaars door de jaren heen

 de HEEREN GOLFERS van het JAAR vanaf 2002
JaarnaamJaarnaamJaarnaam
2002-Johan Crol2003-Hans Angel2004-Ben Leemans
2005-Coen Holstege2006-Ronald Gorel2007-Willem Hoefakkers
2008-Adri Meijer2009-Rene Olthof2010-Wim Evers
2011-Robert van de Riet2012-Wim van Seventer2013-Jo Sol
2014-Adri Meijer2015-Adri Meijer2016-Rob du Mee
2017-Jan v.d.Craats