Heerengolfer 2018

Heerengolfer 2018 2018-08-19T12:07:33+00:00

Heerengolfer 2017… Jan van de Craats

logo de-nunspeetse-39x45_gscTussenstand Heerengolfer 2018

Ook dit jaar spelen we vanaf 4 april tot en met 31 oktober om de titel “HEEREN GOLFER VAN HET JAAR” gespeeld.

In deze periode wordt tijdens de Heerendagen gespeeld om punten. Aangezien we dit jaar op de Heerendagen twee verschillende lussen spelen krijgen we per lus een uitslag. De beste 10 per lus verdelen 10 punten. Dus no.1 krijgt 10 punten no.2 krijgt 9 punten enz. enz.
Indien 1 lus wordt gespeeld zullen de beste 20 echter  20 punten te verdelen hebben.
Uiteindelijk zullen de beste 10 resultaten gelden.

Bram ten Hove (namens Homar) en Harry ten Hove (namens de Buuren/de Zaak) sponsoren de beste prestatie van de week met een polo, met dien verstande dat je één polo per jaar kunt verdienen.

Polo’s gingen naar:
4 april—Harry van Dalfsen …….11 april–Henk van ‘t Slot……18 april–Ben Dolron……25 april–John Schouten

2 mei—-Alex Vosselman……9 mei—-Rob van Kranen……16 mei—-Henri Steneker……23 mei—-Ton Coenen……30 mei—-Jo Sol

6 juni—-Ed van Went……13 juni—-Jan de Groot…..20 juni—-Kees v.d.Ham…..27 juni—-John Walker

4 juli—-Chris Westerink…..11 juli—-Roy v.d.Loop…..18 juli—-Hans van Leeuwen

1 augustus…..Jan Marechal…..8 augustus….Koos Versteeg…..15 augustus…Aart van Rhee

De tussenstand (uitsluitend 1 t/m 20 komen voor.):

 Speler4/411/418/425/42/59/516/523/530/56/613/620/627/64/711/718/71/88/815/8Totaal
1A.J. Meijer10511021056191181073891
2J. Sol60202091331125980
3W. Eding1026701576214016076
4A.J.G. Snoek29005171382000190075
5R. van der Loop80095018201474
5J.C.F. Vunderink090000816110104130374
7R. van Kranen60010007516614512072
8A. van Rhee894074158140969
9C.C. Westerink211240904101706065
10H.F. Steneker538252062900060
11J. Braamskamp30010978150411058
11H. Eilander807118060120658
13H. van de Kolk67001140700741056
14H. van Mulligen056080381040004755
15E. van Went007104051010400050
16J. van Leeuwen72404232000020347
16C. van der Ham050191101247
18W. Hoefakker13021615946
19A. Vosselman10990010009745
20N.L. Hellebrekers6907010110043
20J.J.H. Kapp0080003090175143
20J.G.M. Schoot Uiterkamp030011180008343


De winnaars door de jaren heen

 de HEEREN GOLFERS van het JAAR vanaf 2002
JaarnaamJaarnaamJaarnaam
2002-Johan Crol2003-Hans Angel2004-Ben Leemans
2005-Coen Holstege2006-Ronald Gorel2007-Willem Hoefakkers
2008-Adri Meijer2009-Rene Olthof2010-Wim Evers
2011-Robert van de Riet2012-Wim van Seventer2013-Jo Sol
2014-Adri Meijer2015-Adri Meijer2016-Rob du Mee
2017-Jan v.d.Craats