Heerengolfer 2018

Heerengolfer 20182018-10-11T16:05:31+00:00

Heerengolfer 2017… Jan van de Craats

logo de-nunspeetse-39x45_gscTussenstand Heerengolfer 2018

Ook dit jaar spelen we vanaf 4 april tot en met 31 oktober om de titel “HEEREN GOLFER VAN HET JAAR” gespeeld.

In deze periode wordt tijdens de Heerendagen gespeeld om punten. Aangezien we dit jaar op de Heerendagen twee verschillende lussen spelen krijgen we per lus een uitslag. De beste 10 per lus verdelen 10 punten. Dus no.1 krijgt 10 punten no.2 krijgt 9 punten enz. enz.
Indien 1 lus wordt gespeeld zullen de beste 20 echter  20 punten te verdelen hebben.
Uiteindelijk zullen de beste 10 resultaten gelden.

Bram ten Hove (namens Homar) en Harry ten Hove (namens de Buuren/de Zaak) sponsoren de beste prestatie van de week met een polo, met dien verstande dat je één polo per jaar kunt verdienen.

Polo’s gingen naar:
4 april—Harry van Dalfsen …….11 april–Henk van ‘t Slot……18 april–Ben Dolron……25 april–John Schouten
2 mei—-Alex Vosselman……9 mei—-Rob van Kranen……16 mei—-Henri Steneker……23 mei—-Ton Coenen……30 mei—-Jo Sol
6 juni—-Ed van Went……13 juni—-Jan de Groot…..20 juni—-Kees v.d.Ham…..27 juni—-John Walker
4 juli—-Chris Westerink…..11 juli—-Roy v.d.Loop…..18 juli—-Hans van Leeuwen
1 augustus…..Jan Marechal…..8 augustus….Koos Versteeg…..15 augustus…Aart van Rhee…..22 augustus…Wim Evers
5 september…Adri Meijer….12 september…Jan de Gier….19 september…Ben Heijnen….26 september…Jaap van Petegem
3 oktober…Hein van Mulligen…10 oktober….Daniel Felderhoff

De tussenstand (uitsluitend 1 t/m 20 komen voor, de uitslagen vanaf 1 augustus zijn vermeld.):

 speler1/88 /815/820/821/822/829/85 /912/919/926/93/1010/10Tot.
1A.J. Meijer738139010901011119
2J.C.F. Vunderink030020040700101
3R. van Kranen12018607058698
4H.F. Steneker000015049310895
4H. van de Kolk749610231995
4A.J.G. Snoek00720650006095
7J.H. de Gier86412137010101294
7J. Sol259990000094
9W. Eding0040009993
10W. Evers0017111008081
11A. van Rhee409287580
12J. van de Craats40133495401578
13R. van der Loop003077
13H. Eilander00190077
13E. van Went016003265077
16C.C. Westerink605070
17W. Hoefakker900200000167
17P.R. Schotel0211607970367
17H. van Mulligen474020069267
17A. Vosselman9760021467


De winnaars door de jaren heen

 de HEEREN GOLFERS van het JAAR vanaf 2002
JaarnaamJaarnaamJaarnaam
2002-Johan Crol2003-Hans Angel2004-Ben Leemans
2005-Coen Holstege2006-Ronald Gorel2007-Willem Hoefakkers
2008-Adri Meijer2009-Rene Olthof2010-Wim Evers
2011-Robert van de Riet2012-Wim van Seventer2013-Jo Sol
2014-Adri Meijer2015-Adri Meijer2016-Rob du Mee
2017-Jan v.d.Craats