Wintercompetitie 2015-2016

Wintercompetitie 2015-2016 2017-09-10T15:02:47+00:00

heco16 heerenwinter

logo de-nunspeetse-39x45_gscWintercompetitie Heerendag 2015-2016

Gedurende de maanden november t/m maart spelen we de wintercompetitie.
Zolang de baan en de omstandigheden Q zijn spelen we Q. Er worden GEEN winterhandicaps toegepast.
In principe spelen we van GEEL maar je kunt ook kiezen voor ROOD, BLAUW OF WIT.

Handicappers >24 spelend van rood of blauw kunnen Hakrons verdienen en dingen mee met de longest en neary, zij kunnen ook deelnemen aan de Two’s Pot. Geef dat alsjeblieft aan bij inschrijving!

Indien op wintergreens wordt gespeeld worden er GEEN Hakronnetjes uitgereikt.

Ieder woensdag zijn er punten te verdienen!
De beste stablefordscores ontvangen 20 punten, de tweede beste scores 19 punten enzovoort. De beste 10 resultaten tellen mee voor de eindscore!

De eindstand

Eindstand wintercompetitie 2015-2016
Speler2/129/1216/1223/1230/126/113/120/127/13/210/224/22/38/316/523/330/3tot
1J.C.F. Vunderink01501515201520008201819167
2B.J.A. Willemsen15010802018160001920109130163
3A.J. Meijer11200111401211911136718011157
4A.J.G. Snoek14191620015789008143
5A. Eilander1950191414101751910137
6H.F. Steneker0111401301316016121377130
7J.M. Schouten160709100190200000123
8H. Eilander306181113414121200000119
9H. van Mulligen1301912160006006001706110
10J. Uytenbogaart014151920071418107
11J.M. Meijboom70300000514051000104
12H. Bessels01617712018000530099
13J. Marechal00013018178190002098
14W. van der Poel17112903171703296
14C. Holstege008001651316016070096
16W. Evers00500161000145001695
16W. Eding0605007919170017095
18R. Leeman20810001800802586
18J.L. van der Herberg00082000001518086
20R. van de Riet00071718090084

 

Winnaars wintercompetitie voorgaande jaren vanaf 2001
JaarNaamJaarNaamJaarNaam
2001-2002Ton Teurlings2002-2003Ton Teurlings2003-2004Adri Meijer
2004-2005Harry Klabbers2005-2006Zwier Naber2006-2007Adri Meijer
2007-2008Rob du Mee2008-2009Adri Meijer2009-2010Adri Meijer
2010-2011Adri Meijer2011-2012John Vunderink2012-2013Adri Meijer
2013-2014Henri Steneker2014-2015Wouter Herzog2015-2016John Vunderink
2016-2017Wouter Herzog2017-2018Wim Evers