Heerengolfer 2018

Heerengolfer 2018 2018-05-17T15:52:45+00:00

Heerengolfer 2017… Jan van de Craats

logo de-nunspeetse-39x45_gscTussenstand Heerengolfer 2018

Ook dit jaar spelen we vanaf 4 april tot en met 31 oktober om de titel “HEEREN GOLFER VAN HET JAAR” gespeeld.

In deze periode wordt tijdens de Heerendagen gespeeld om punten. Aangezien we dit jaar op de Heerendagen twee verschillende lussen spelen krijgen we per lus een uitslag. De beste 10 per lus verdelen 10 punten. Dus no.1 krijgt 10 punten no.2 krijgt 9 punten enz. enz.
Indien 1 lus wordt gespeeld zullen de beste 20 echter  20 punten te verdelen hebben.
Uiteindelijk zullen de beste 10 resultaten gelden.

Bram ten Hove (namens Homar) en Harry ten Hove (namens de Buuren/de Zaak) sponsoren de beste prestatie van de week met een polo, met dien verstande dat je één polo per jaar kunt verdienen.

Polo’s gingen naar:
4 april—Harry van Dalfsen      2 mei—-Alex Vosselman
11 april–Henk van ’t Slot           9 mei—-Rob van Kranen
18 april–Ben Dolron                 16 mei—-Henri Steneker
25 april–John Schouten

De tussenstand (uitsluitend 1 t/m 20 komen voor.):

 Speler4 April 201811 April 201818 April 201825 April 20182 May 20189 May 201816 May 2018Totaal
1H.F. Steneker0538252043
2H. Eilander800711834
3A.J.G. Snoek290051733
4B. Dolron081010028
4A. Vosselman1099028
6W.A.L. Pronk1001525
7G.J. de Jong3001090022
7A.J. Dijk151622
9E. van Went07104021
9B.T. Leemans960621
9A. van Rhee8094021
12H. van Mulligen5608019
12H. van 't Slot9100019
12A.J. Meijer1005110219
12A. Eilander001919
16J.M. Schouten1007017
16J. van Leeuwen07240417
16H.G.A. Willekes0836017
16C. Bijker44108017
20W. Eding10026716
20R. van Kranen060010016


De winnaars door de jaren heen

 de HEEREN GOLFERS van het JAAR vanaf 2002
JaarnaamJaarnaamJaarnaam
2002-Johan Crol2003-Hans Angel2004-Ben Leemans
2005-Coen Holstege2006-Ronald Gorel2007-Willem Hoefakkers
2008-Adri Meijer2009-Rene Olthof2010-Wim Evers
2011-Robert van de Riet2012-Wim van Seventer2013-Jo Sol
2014-Adri Meijer2015-Adri Meijer2016-Rob du Mee
2017-Jan v.d.Craats